Qualification as at 18/04/2021
2021 Winter Grading U8 Boys - Grading Pool 04
Name Team Played Remaining
 
 
Henry Bryson Ashy Green 3 Qualified
Louis Bryson Ashy Green 3 Qualified
Kai Drezner Ashy Green 3 Qualified
Samuel Foo Ashy Green 3 Qualified
Angus Griffith Ashy Green 3 Qualified
AVEEN SEEKKUGE Ashy Green 3 Qualified
LIAM WELSH Ashy Green 3 Qualified
ZUKI SIRIWARDENA Ashy Green 1 Qualified
 
 
Aren Agob Homenetmen 3 Qualified
Milla Elvankeyis Homenetmen 3 Qualified
Lilly Gulbenkian Homenetmen 3 Qualified
Mary Keoylian Homenetmen 3 Qualified
Alec Manjikian Homenetmen 3 Qualified
Alin Shannakian Homenetmen 3 Qualified
Antranig Tashjian Homenetmen 3 Qualified
Marat Tserunyan Homenetmen 3 Qualified
Gabriel Philiposian Homenetmen 1 Qualified
 
 
MUTEEB FARHAN Scorpions Gardiner 3 Qualified
TYLER LEARMONTH Scorpions Gardiner 3 Qualified
FERAS MEETHAL Scorpions Gardiner 3 Qualified
BAILEY PIRZAS Scorpions Gardiner 3 Qualified
WILLIAM STAFFORD Scorpions Gardiner 3 Qualified
OWEN SUN Scorpions Gardiner 3 Qualified
JAMES WHITE Scorpions Gardiner 3 Qualified
ALEXANDER LIM Scorpions Gardiner 2 Qualified
 
 
ARNAV BAHUKHANDI Solway Dragons 3 Qualified
CALEB ENOJAS Solway Dragons 3 Qualified
FRANKY PORTO Solway Dragons 3 Qualified
OLIVER PRICE Solway Dragons 3 Qualified
Aidan Smith Solway Dragons 3 Qualified
Atlas Hedges Solway Dragons 2 Qualified
OTTO MASON Solway Dragons 2 Qualified
SAMUEL NICOLAKOPOULOS Solway Dragons 2 Qualified
 
 
BRAYDEN FIDA Solway Force 3 Qualified
JAY FIDA Solway Force 3 Qualified
GABRIEL GIACOMANTONIO Solway Force 3 Qualified
CHARLIE GROVES Solway Force 3 Qualified
SEBASTIAN MOLNAR Solway Force 3 Qualified
Luca Sonego Solway Force 3 Qualified
Domenic Place Solway Force 2 Qualified
SAMUEL SAHELY Solway Force 2 Qualified
Dominic Place Solway Force 1 Qualified
SEAMUS BUSSELL Solway Force 0 Qualified
CHARLIE BROWN Solway Force 0 Qualified
 
 
MAX CAUGHEY Tigers Green 3 Qualified
WILLIAM DESMOND Tigers Green 3 Qualified
HUGO FOLEY Tigers Green 3 Qualified
CHARLES HANNAM Tigers Green 3 Qualified
HARRY MILLEN Tigers Green 3 Qualified
JACK PULLAR Tigers Green 3 Qualified
ILYA ROSS Tigers Green 3 Qualified
JULIAN TRIPATGIS Tigers Green 3 Qualified
Ben Richmond Tigers Green 1 Qualified
 
 
CHARLES BALLARD Tigers Orange 3 Qualified
CHARLES CURTAIN Tigers Orange 3 Qualified
Archie Doig Tigers Orange 3 Qualified
TOBY FINNEY Tigers Orange 3 Qualified
EMERSON HESKIN Tigers Orange 3 Qualified
EDDIE TEIXEIRA Tigers Orange 3 Qualified
GEORGE CRAWFORD Tigers Orange 2 Qualified
DOUGLAS TARDIF Tigers Orange 2 Qualified
 
 
Zerrin Ahmet Timberwolves Cobras 3 Qualified
Edward Barnett-Smith Timberwolves Cobras 3 Qualified
OWEN EDWARDS Timberwolves Cobras 3 Qualified
NATHAN HATTERS Timberwolves Cobras 3 Qualified
PATRICK MULLER Timberwolves Cobras 3 Qualified
ANDREAS PAPAGEORGIOU Timberwolves Cobras 3 Qualified
Benjamin Pearson Timberwolves Cobras 3 Qualified
XAVIER TANNER Timberwolves Cobras 3 Qualified