Qualification as at 18/04/2021
2021 Winter Grading U18 Boys - Grading Pool 02
Name Team Played Remaining
 
 
EDWARD GEORGELIN Ashy Green 3 Qualified
WILLIAM SMITH Ashy Green 3 Qualified
Jamie Torey Ashy Green 3 Qualified
AIDEN WATSON Ashy Green 3 Qualified
JACK WYLD Ashy Green 3 Qualified
JACKSON GOMEZEL Ashy Green 2 Qualified
Luke McConchie Ashy Green 2 Qualified
James Mclean Ashy Green 1 Qualified
 
 
Sam Gosbell Ashy Yellow 3 Qualified
CHARLIE LAMBOURNE Ashy Yellow 3 Qualified
JETT WHATMAN Ashy Yellow 3 Qualified
NICHOLAS CATIS Ashy Yellow 2 Qualified
Krishna Gutta Ashy Yellow 2 Qualified
SIDAK SETHI Ashy Yellow 2 Qualified
TOBY WHATMAN Ashy Yellow 2 Qualified
XAVIER BRYANT Ashy Yellow 1 Qualified
 
 
JACKSON CAMERON Burnley Park Piranhas 3 Qualified
NIC CHRISOMALIDIS Burnley Park Piranhas 3 Qualified
HARRY KENT Burnley Park Piranhas 3 Qualified
MAX OLYNYK Burnley Park Piranhas 3 Qualified
ROYSTON ROBERTS Burnley Park Piranhas 3 Qualified
JACK RUSSO Burnley Park Piranhas 3 Qualified
PETER TSEKMES Burnley Park Piranhas 3 Qualified
JAMES STONIER WATSON Burnley Park Piranhas 2 Qualified
 
 
BAILEY AYRE Comets Celtics 3 Qualified
LOCHLAN AYRE Comets Celtics 3 Qualified
SRIJIT CHATTERJEE Comets Celtics 3 Qualified
CODY DUNSTAN Comets Celtics 3 Qualified
Kevin Jiang Comets Celtics 3 Qualified
Christian Ardeleanu Comets Celtics 2 Qualified
STEFAN ARDELEANU Comets Celtics 2 Qualified
VIGYAN DONAHAR Comets Celtics 2 Qualified
Daniel Tsung Comets Celtics 2 Qualified
LUCAS AYRE Comets Celtics 1 Qualified
 
 
GEORGE DE BONO Dendy Park Piranhas 3 Qualified
HUGH DOUGLAS Dendy Park Piranhas 3 Qualified
MAX MCARDLE Dendy Park Piranhas 3 Qualified
BAILEY MULLEN Dendy Park Piranhas 3 Qualified
YANNICK POOL Dendy Park Piranhas 3 Qualified
NATHANIEL WOOLRICH Dendy Park Piranhas 3 Qualified
WILLIAM MANOLITSAS Dendy Park Piranhas 2 Qualified
SAM ROUTLEY Dendy Park Piranhas 2 Qualified
 
 
Will Bainbridge Frogs 3 Qualified
PATRICK BAKER Frogs 3 Qualified
Will Field Frogs 3 Qualified
Gerrard Jackson Frogs 3 Qualified
Oliver Westcott Frogs 3 Qualified
Cameron Fasken Frogs 2 Qualified
Darcy Swifte Frogs 2 Qualified
Thomas Williamson Frogs 2 Qualified
James Bainbridge Frogs 1 Qualified
Cecelia Gates Frogs 1 Qualified
Liam Turnbull Frogs 1 Qualified
 
 
RON BIRAN Maccabi Yellow (1) 2 Qualified
Jonah Feiglin Maccabi Yellow (1) 2 Qualified
BLAKE FLEISZIG Maccabi Yellow (1) 2 Qualified
BEN GOLDHIRSCH Maccabi Yellow (1) 2 Qualified
ZAC HENDLER Maccabi Yellow (1) 2 Qualified
Jamie Mooseek Maccabi Yellow (1) 2 Qualified
JUDAH SABLE Maccabi Yellow (1) 2 Qualified
Zac Maidenberg Maccabi Yellow (1) 1 Qualified
 
 
JARRYD BEVIS Prahran Piranhas 3 Qualified
LACHLAN BEVIS Prahran Piranhas 3 Qualified
FINN CAHILL Prahran Piranhas 3 Qualified
HARRY DOREVITCH Prahran Piranhas 3 Qualified
LACHLAN LAWRENCE Prahran Piranhas 3 Qualified
MYLES NISBET Prahran Piranhas 3 Qualified
ISAAC BIGAIGNON Prahran Piranhas 2 Qualified
 
 
CALLAHAN HUME Solway Heat 3 Qualified
Jordan Kuchel Solway Heat 3 Qualified
HARRY NOUWENS Solway Heat 3 Qualified
RILEY RANKIN Solway Heat 3 Qualified
OLIVIA DUNNING Solway Heat 2 Qualified
AIDAN KEMP Solway Heat 2 Qualified
REBECCA McAULEY Solway Heat 2 Qualified
LUKE ARTHUR Solway Heat 1 Qualified
RYAN EDMONDS Solway Heat 1 Qualified
 
 
MAX ARMSTRONG Tigers Red 3 Qualified
CAMPBELL CORRIGAN Tigers Red 3 Qualified
Luke Ellem Tigers Red 3 Qualified
COREY KARAMITOS Tigers Red 3 Qualified
Samuel Mulholland Tigers Red 3 Qualified
DAVID CANNIZZO Tigers Red 2 Qualified
MAX ENGELMAN Tigers Red 2 Qualified
SURAJ ZABALEGUI Tigers Red 2 Qualified
Kasra Babaei Tigers Red 1 Qualified
Rene Mora Tigers Red 1 Qualified