Qualification as at 18/04/2021
2021 Winter Grading U18 Boys - Grading Pool 01
Name Team Played Remaining
 
 
KOBI CURTIS Ashy Gold 3 Qualified
HUGH LUCAS Ashy Gold 3 Qualified
Max Miller Ashy Gold 3 Qualified
JAMIE TASSONE Ashy Gold 3 Qualified
TOM ZVIRBULIS Ashy Gold 3 Qualified
Lachlan Connolly Ashy Gold 2 Qualified
ALEXANDER MATHIESON Ashy Gold 2 Qualified
Bennet Miller Ashy Gold 2 Qualified
BEN McLISKY Ashy Gold 1 Qualified
JACOB MILLER Ashy Gold 1 Qualified
 
 
Connor Adomian Homenetmen 3 Qualified
Harout Annayan Homenetmen 3 Qualified
TRO HAIRIGIAN Homenetmen 3 Qualified
George Hanna Homenetmen 3 Qualified
HAIG KARABAJAKIAN Homenetmen 3 Qualified
Kassbar Akob Homenetmen 2 Qualified
Kevork Kewanian Homenetmen 2 Qualified
SARAH INGILIZIAN Homenetmen 1 Qualified
ANDRE KERDOKIAN Homenetmen 1 Qualified
ROSDOM SAKADJIAN Homenetmen 0 Qualified
Harper Annayan Homenetmen 0 Qualified
 
 
JACK BYRNE Koonang Park Piranhas 3 Qualified
OSCAR FOX Koonang Park Piranhas 3 Qualified
NICHOLAS HUININK Koonang Park Piranhas 3 Qualified
JOSHUA McVEAN Koonang Park Piranhas 3 Qualified
Tom Williams Koonang Park Piranhas 3 Qualified
FRASER WILSON Koonang Park Piranhas 3 Qualified
Charles Ddoku Koonang Park Piranhas 2 Qualified
ZACHARY KNOWLES Koonang Park Piranhas 2 Qualified
JULIAN MUNZ Koonang Park Piranhas 0 Qualified
 
 
JON BECHLER Maccabi Blue (1) 2 Qualified
CODY DE BORTOLI Maccabi Blue (1) 2 Qualified
JOSH GOLDBERG Maccabi Blue (1) 2 Qualified
MAX HERZEL Maccabi Blue (1) 2 Qualified
SAMMY MERVIS Maccabi Blue (1) 2 Qualified
MATTHEW PEKER Maccabi Blue (1) 2 Qualified
MITCHELL SHARP Maccabi Blue (1) 2 Qualified
ADAM SHUSTER Maccabi Blue (1) 2 Qualified
 
 
COBY GUNN Maccabi White (1) 2 Qualified
Ori Hartman Maccabi White (1) 2 Qualified
NOAH KRANZ Maccabi White (1) 2 Qualified
SAMUEL MARTON Maccabi White (1) 2 Qualified
JESSE RAWACK Maccabi White (1) 2 Qualified
CHARLIE SHEEZEL Maccabi White (1) 2 Qualified
Luke Thurston Maccabi White (1) 2 Qualified
DYLAN HERSHAN Maccabi White (1) 1 Qualified
 
 
TOBY EBERBACH Solway Lions 3 Qualified
HUGH FOSTER Solway Lions 3 Qualified
Nikita Politis Solway Lions 3 Qualified
MASON SWINDELLS Solway Lions 3 Qualified
JACK BOOTH Solway Lions 2 Qualified
MATTHEW BRADLEY Solway Lions 2 Qualified
LACHLAN DICKER Solway Lions 1 Qualified
WILL STONE Solway Lions 0 Qualified
 
 
HARRISON BOOTHEY Solway Thunder 3 Qualified
MORGAN CLARKE Solway Thunder 3 Qualified
THOMAS DOOLAN Solway Thunder 3 Qualified
JOSHUA HARDY Solway Thunder 3 Qualified
PATRICK JOHNSTON Solway Thunder 3 Qualified
JACK LIVENS Solway Thunder 3 Qualified
ADAM MEE Solway Thunder 3 Qualified
MAX SHELTON Solway Thunder 3 Qualified
 
 
KEVIN GANY Southeast Piranhas 3 Qualified
Kueth Golong Southeast Piranhas 3 Qualified
MANGOK LOK Southeast Piranhas 3 Qualified
WAL DENG Southeast Piranhas 2 Qualified
TITCHIANG KUN Southeast Piranhas 2 Qualified
Mal Pur Southeast Piranhas 2 Qualified
LUKAS TSIRIGOTIS Southeast Piranhas 2 Qualified
KUICH GATWECH CHOL Southeast Piranhas 1 Qualified
PAUL WELLA Southeast Piranhas 0 Qualified
ANDRYA OSHLA Southeast Piranhas 0 Qualified
 
 
JAMIE GOUGH Tigers Black 3 Qualified
DYLAN McALPINE Tigers Black 3 Qualified
JORDAN PSOMAS Tigers Black 3 Qualified
LACHLAN WONG Tigers Black 3 Qualified
KOBE JAMES Tigers Black 2 Qualified
KASPER EDWARDS Tigers Black 1 Qualified
JACK HOWELLS Tigers Black 1 Qualified
VICTORIA POULOS Tigers Black 1 Qualified
HARRY WARD Tigers Black 1 Qualified