Qualification as at 18/04/2021
2021 Winter Grading U16 Girls - Grading Pool 01
Name Team Played Remaining
 
 
JESSICA HART Joyce Park Piranhas 3 Qualified
ZOE SHAW Joyce Park Piranhas 3 Qualified
JESSICA SLUPECKI Joyce Park Piranhas 3 Qualified
LAURA SONNEMANN Joyce Park Piranhas 3 Qualified
SOPHIE RUSSELL Joyce Park Piranhas 2 Qualified
TARA COSSART-WALSH Joyce Park Piranhas 1 Qualified
GEORGIA DUKE Joyce Park Piranhas 1 Qualified
JESSICA DUKE Joyce Park Piranhas 1 Qualified
HANNAH KONSTANTY Joyce Park Piranhas 1 Qualified
AIMEE McPHEE Joyce Park Piranhas 0 Qualified
ELLIE KEMP Joyce Park Piranhas 0 Qualified
KEISHA TAVARIA Joyce Park Piranhas 0 Qualified
 
 
DANA BAGLE-ZEVIN Maccabi Blue (1) 3 Qualified
Lily Eliau Maccabi Blue (1) 3 Qualified
Lillie Hatzis Maccabi Blue (1) 3 Qualified
Kayleigh Hirsch Maccabi Blue (1) 3 Qualified
Lily Kalinski Maccabi Blue (1) 3 Qualified
DALIA MILLER Maccabi Blue (1) 3 Qualified
Sara Pincus Maccabi Blue (1) 3 Qualified
Noa PORATT Maccabi Blue (1) 2 Qualified
TAYA BARON Maccabi Blue (1) 0 Qualified
 
 
OLIVIA FALLER Scorpions Saints 3 Qualified
Phoebe Irwin Scorpions Saints 3 Qualified
GRACE McPHEE Scorpions Saints 3 Qualified
ALEXANDRA MOORE Scorpions Saints 3 Qualified
SOFIA APOSTOLI Scorpions Saints 2 Qualified
ISABELLA CARMODY Scorpions Saints 2 Qualified
HAYLEY JOYNER Scorpions Saints 2 Qualified
SOPHIE PONT Scorpions Saints 2 Qualified
 
 
NIAMH CRAVEN Scorpions Sixers 3 Qualified
CATHERINE GEORGELIN Scorpions Sixers 3 Qualified
AMY HUGHES Scorpions Sixers 3 Qualified
ALANNAH JESSEN Scorpions Sixers 2 Qualified
MADISON SZEREDI Scorpions Sixers 2 Qualified
JESSICA HUGHES Scorpions Sixers 1 Qualified
Alexandra Mcglade-smith Scorpions Sixers 1 Qualified
ANNABEL SAUNDERS Scorpions Sixers 1 Qualified
JOY WANG Scorpions Sixers 1 Qualified
HOLLY WYLD Scorpions Sixers 1 Qualified
MATTHEW BROADLEY Scorpions Sixers 0 Qualified
 
 
JESSICA BLAIKIE Solway Fire 3 Qualified
EMILY GROVES Solway Fire 3 Qualified
AMELIE MENEGOLA Solway Fire 3 Qualified
HANNAH PETTENON Solway Fire 3 Qualified
OLIVIA DUNNING Solway Fire 2 Qualified
LUNA KAMO-FEJES Solway Fire 2 Qualified
ELLA WATERS Solway Fire 2 Qualified
ELLA YOUNG Solway Fire 2 Qualified
 
 
ANGELIQUE ARGIROS Solway Lightning 3 Qualified
ISABELLA DE SOUSA Solway Lightning 3 Qualified
AMELIA RONCHI Solway Lightning 3 Qualified
SCARLETT SHORTILL Solway Lightning 3 Qualified
LAYLA SWINDELLS Solway Lightning 3 Qualified
RUBY HACKER Solway Lightning 2 Qualified
HOLLY HUME Solway Lightning 2 Qualified
ELLEN LAMEIJN Solway Lightning 2 Qualified
REBECCA McAULEY Solway Lightning 2 Qualified
Sienna Smith amarto Solway Lightning 1 Qualified
Chloe Foster Solway Lightning 0 Qualified
 
 
NINA BROWNE Tiger Black 3 Qualified
TARA ROTSTEIN Tiger Black 3 Qualified
AMISHA RUSSELL Tiger Black 3 Qualified
Ines Russell Tiger Black 3 Qualified
ZARA FARGHER Tiger Black 2 Qualified
MILA HABERFIELD Tiger Black 2 Qualified
GEORGIA HEIGHT Tiger Black 2 Qualified
BIANCA LIDANO Tiger Black 2 Qualified
CHARLOTTE DAWSON Tiger Black 1 Qualified
 
 
CHLOE CHAN Timberwolves Rockets 3 Qualified
AMELIA COYLE Timberwolves Rockets 3 Qualified
LAYLA DE NIESE-MIHAERE Timberwolves Rockets 3 Qualified
YASMIN GRAVANIS Timberwolves Rockets 3 Qualified
GEORGIA KAMINIS Timberwolves Rockets 3 Qualified
ORI LANDAU Timberwolves Rockets 3 Qualified
ANGELICA RIZK Timberwolves Rockets 2 Qualified
MONISHA VARESE Timberwolves Rockets 2 Qualified
 
 
Kyra Ballyntine Toorak T-Birds 3 Qualified
Lara Burriss Toorak T-Birds 3 Qualified
Matilda Handbury Toorak T-Birds 3 Qualified
Pia Juricic Toorak T-Birds 3 Qualified
Ella Stratton Toorak T-Birds 3 Qualified
Lily Wallace Toorak T-Birds 3 Qualified
Emma Hoban Toorak T-Birds 2 Qualified
Sabine Way Toorak T-Birds 2 Qualified
Angelica Karaka Toorak T-Birds 0 Qualified