Qualification as at 18/04/2021
2021 Winter Grading U16 Boys - Grading Pool 04
Name Team Played Remaining
 
 
KIRK KODRE Armadale Piranhas 3 Qualified
DARE LIM Armadale Piranhas 3 Qualified
MAXWELL McGRATH Armadale Piranhas 3 Qualified
OWEN NGUYEN Armadale Piranhas 3 Qualified
MATTHEW OLYNYK Armadale Piranhas 3 Qualified
Gus Paynter Armadale Piranhas 3 Qualified
JAMES PROPOSCH Armadale Piranhas 3 Qualified
NATHAN TAVARIA Armadale Piranhas 3 Qualified
FINN WILLIS Armadale Piranhas 2 Qualified
CAMERON HAWKINS Armadale Piranhas 1 Qualified
KAI O'NEILL Armadale Piranhas 1 Qualified
ANDREW RYLAND Armadale Piranhas 1 Qualified
 
 
ELIJAH BENSON Frogs Green 3 Qualified
DION DIAZ Frogs Green 3 Qualified
ROCHANE FERNANDO Frogs Green 3 Qualified
Oscar Saaed Frogs Green 3 Qualified
JAVIER SHEAN Frogs Green 3 Qualified
CARTER CHAN Frogs Green 2 Qualified
Tim Hinh Frogs Green 2 Qualified
 
 
NOAH LIPPMAN Maccabi Yellow (1) 2 Qualified
AIDAN MIESZELEWICZ Maccabi Yellow (1) 2 Qualified
Coby Rechtman Maccabi Yellow (1) 2 Qualified
Theo Feiglin Maccabi Yellow (1) 1 Qualified
Adam Geller Maccabi Yellow (1) 1 Qualified
ETHAN LAKMAN Maccabi Yellow (1) 1 Qualified
Gabriel Segal Maccabi Yellow (1) 1 Qualified
Avinoam Segman Maccabi Yellow (1) 1 Qualified
DEAN SMITH Maccabi Yellow (1) 1 Qualified
Yehonatan Shroot Maccabi Yellow (1) 0 Qualified
 
 
JACK KOCOLIS Malvern Piranhas 2 Qualified
BEN LIN Malvern Piranhas 2 Qualified
Maxiboy Lourens Malvern Piranhas 2 Qualified
JAMES OURANIOS Malvern Piranhas 2 Qualified
LOGAN WILSON Malvern Piranhas 2 Qualified
Shuyang Yang Malvern Piranhas 1 Qualified
 
 
MATTHEW HOBBS Scorpions Saints 3 Qualified
DANIEL HUMPHREY Scorpions Saints 3 Qualified
SAVITH JAYASURIYA Scorpions Saints 3 Qualified
JOSH MROCKI Scorpions Saints 3 Qualified
JACK SLEVISON Scorpions Saints 3 Qualified
RYAN SPAULDING Scorpions Saints 3 Qualified
BEN YOUNG Scorpions Saints 3 Qualified
PATRICK MILLER Scorpions Saints 2 Qualified
JOSHUA WATTERS Scorpions Saints 1 Qualified
 
 
LIAM ACKERMANN Tigers White 2 Qualified
OSCAR FARRELL Tigers White 2 Qualified
MAX PHILLIPS Tigers White 2 Qualified
WILLIAM ROBINSON Tigers White 2 Qualified
LEWIS VANDERZALM Tigers White 2 Qualified
FRED WALSHE Tigers White 2 Qualified
RAFE ROSENBERG Tigers White 1 Qualified
WILLIAM HARDY Tigers White 0 Qualified
 
 
Jesse Bryan Timberwolves Eagles 3 Qualified
James Darcy Timberwolves Eagles 3 Qualified
THOMAS KINANE Timberwolves Eagles 3 Qualified
Tim Kiro Timberwolves Eagles 3 Qualified
THOMAS SEABROOK Timberwolves Eagles 3 Qualified
CONNOR SHAW Timberwolves Eagles 2 Qualified
RICARDO VALLEJOS Timberwolves Eagles 2 Qualified
RICHARD DE MELIS Timberwolves Eagles 1 Qualified
 
 
Camillo Angelucci Timberwolves Gladiators 3 Qualified
AMELIA COYLE Timberwolves Gladiators 3 Qualified
SAMUEL COYLE Timberwolves Gladiators 3 Qualified
JOSEPH DINATALE Timberwolves Gladiators 3 Qualified
JAMES DVORAK Timberwolves Gladiators 3 Qualified
CHRIS FRANGOSTINOS Timberwolves Gladiators 3 Qualified
NICOLAS DAVIS Timberwolves Gladiators 2 Qualified
LIAM O'CONNOR Timberwolves Gladiators 2 Qualified