Qualification as at 18/04/2021
2021 Winter Grading U16 Boys - Grading Pool 02
Name Team Played Remaining
 
 
BEN ADAMS Ashy Gold 3 Qualified
ISHAN CHANDHOK Ashy Gold 3 Qualified
JORDAN CURRIE Ashy Gold 3 Qualified
AARON DAVIDSON Ashy Gold 3 Qualified
THEO RENNER Ashy Gold 3 Qualified
ASHER RONALDS Ashy Gold 3 Qualified
RYAN FRANCIS Ashy Gold 2 Qualified
Will Van West Ashy Gold 2 Qualified
MAX GUTHRIE Ashy Gold 1 Qualified
 
 
FRANCIS ANTONOPOULOS Frogs White 3 Qualified
OSCAR BONGIORNO Frogs White 3 Qualified
NICHOLAS HOLLENBACH Frogs White 3 Qualified
DYLAN MACK Frogs White 3 Qualified
JASON MAVROUDIS Frogs White 3 Qualified
Oscar Oorloff Frogs White 3 Qualified
ELIJAH BENSON Frogs White 1 Qualified
Max Cavolo Frogs White 1 Qualified
DION DIAZ Frogs White 1 Qualified
ROCHANE FERNANDO Frogs White 1 Qualified
Max Israelsohn Frogs White 1 Qualified
JAVIER SHEAN Frogs White 1 Qualified
ALEXANDER HOLLENBACH Frogs White 0 Qualified
 
 
ALEX ADOMIAN Homenetmen 3 Qualified
Harper Annayan Homenetmen 3 Qualified
DION FERRARO Homenetmen 3 Qualified
ARAPO KENDIRIGAN Homenetmen 3 Qualified
Lucas Medzoian Homenetmen 3 Qualified
ROSDOM SAKADJIAN Homenetmen 3 Qualified
JARETH HAAGEN Homenetmen 2 Qualified
 
 
judah braunstein Maccabi Blue (3) 2 Qualified
Samuel Pyke Maccabi Blue (3) 2 Qualified
Gidi Sztokman Maccabi Blue (3) 2 Qualified
EDEN HOROWITZ Maccabi Blue (3) 1 Qualified
EIDEN PITT Maccabi Blue (3) 1 Qualified
RYDER ROSENS Maccabi Blue (3) 1 Qualified
TOBY SMORGON Maccabi Blue (3) 1 Qualified
JESSE WROBE Maccabi Blue (3) 1 Qualified
JASON ZUFI Maccabi Blue (3) 1 Qualified
HUNTER ISAACS Maccabi Blue (3) 0 Qualified
 
 
DANIEL CARMELI Maccabi White (1) 2 Qualified
ETHAN COHEN Maccabi White (1) 2 Qualified
Ryleigh Navon Maccabi White (1) 2 Qualified
BRADLEY SHOSTAK Maccabi White (1) 2 Qualified
Nathan Slutzkin Maccabi White (1) 2 Qualified
LEVI SMORGON Maccabi White (1) 2 Qualified
Joshua Strunin Maccabi White (1) 2 Qualified
Sasha Wolf Maccabi White (1) 1 Qualified
 
 
OLIVER McKERRAL Solway Pistons 3 Qualified
FELIX McSHANE Solway Pistons 3 Qualified
HARRY STACK Solway Pistons 3 Qualified
JOSHUA YANNICOS Solway Pistons 3 Qualified
NED CLEMENTS Solway Pistons 2 Qualified
FERGUS EKINS Solway Pistons 2 Qualified
HUNTER HOWARD Solway Pistons 2 Qualified
BLAKE STACK Solway Pistons 1 Qualified
 
 
FINN HOPKINS Solway Trojans 3 Qualified
HUNTER TODD Solway Trojans 3 Qualified
FINN VAN DER ZWEEP Solway Trojans 3 Qualified
ELLA WATERS Solway Trojans 3 Qualified
Charles Carson Solway Trojans 2 Qualified
JOSHUA HOLMAN Solway Trojans 2 Qualified
BEAU VAN DER ZWEEP Solway Trojans 2 Qualified
JORDY MATHIAS Solway Trojans 1 Qualified
WILLIAM RENSHAW Solway Trojans 1 Qualified
JAMIE MAHOOD Solway Trojans 0 Qualified
Jamie Crosa Solway Trojans 0 Qualified
William (Will) Kennedy Solway Trojans 0 Qualified