Qualification as at 18/04/2021
2021 Winter Grading U16 Boys - Grading Pool 01
Name Team Played Remaining
 
 
SUNNY ALADJEM Maccabi Blue (1) 2 Qualified
NICHOLAS BARING Maccabi Blue (1) 2 Qualified
RAMEL CHRAPOT Maccabi Blue (1) 2 Qualified
TOBY GRODSKI Maccabi Blue (1) 2 Qualified
JOSH MOHR Maccabi Blue (1) 2 Qualified
HARRY NEWETT Maccabi Blue (1) 2 Qualified
ZACHARY PEKER Maccabi Blue (1) 2 Qualified
BEN BASSAT Maccabi Blue (1) 1 Qualified
Torren Zohar Maccabi Blue (1) 1 Qualified
 
 
SIMEON GOLDBERG Maccabi Blue (2) 2 Qualified
TYE MARABEL-WHITBURN Maccabi Blue (2) 2 Qualified
Lachlan Mitsel Maccabi Blue (2) 2 Qualified
JOSHUA NIRENS Maccabi Blue (2) 2 Qualified
BAILEY NUSSBAUM Maccabi Blue (2) 2 Qualified
TIGER ROBENSTONE Maccabi Blue (2) 2 Qualified
Torren Zohar Maccabi Blue (2) 2 Qualified
 
 
LUKE ARTHUR Solway Storm 3 Qualified
NICHOLAS CLIFTON Solway Storm 3 Qualified
RYAN EDMONDS Solway Storm 3 Qualified
Petar Kulas Solway Storm 3 Qualified
BENJAMIN SELKIRK Solway Storm 3 Qualified
JACK POLETTI Solway Storm 2 Qualified
SURAJ ZABALEGUI Solway Storm 2 Qualified
LUCIEN MINTO-BARNETT Solway Storm 1 Qualified
 
 
EDDIE GOUGH Tigers Black 3 Qualified
Ben Jackson Tigers Black 3 Qualified
KOBE JAMES Tigers Black 3 Qualified
Seo Jun Lee Tigers Black 3 Qualified
COOPER McLEAN Tigers Black 3 Qualified
HARRY WARD Tigers Black 3 Qualified
KASPER EDWARDS Tigers Black 2 Qualified
SIXTEN EDWARDS Tigers Black 1 Qualified
DANIEL MARTIN Tigers Black 1 Qualified
 
 
LIAM GEORGE Tigers Red 3 Qualified
PATRICK KENNY Tigers Red 3 Qualified
BEN NADALIN Tigers Red 3 Qualified
AIDAN PSOMAS Tigers Red 3 Qualified
Charlie Johston Tigers Red 2 Qualified
AMOS KIRK Tigers Red 2 Qualified
NETH DE SILVA Tigers Red 1 Qualified
HARRY MANN Tigers Red 1 Qualified
JORDAN YUEN Tigers Red 1 Qualified
 
 
NOAH CREGAN Timberwolves Hawks 3 Qualified
JETHRO DVORAK Timberwolves Hawks 3 Qualified
FLETCHER GAFFNEY Timberwolves Hawks 3 Qualified
TOM KING Timberwolves Hawks 3 Qualified
JACK LAWTON Timberwolves Hawks 3 Qualified
KAI LUCAS Timberwolves Hawks 3 Qualified
ISACC McKNIGHT Timberwolves Hawks 3 Qualified
LUKE ROCHOW Timberwolves Hawks 3 Qualified
CAMERON TASSONE Timberwolves Hawks 1 Qualified
 
 
REEVE BLACKBURN-BAYLIS Timberwolves Hustlers 3 Qualified
LUC MURPHY Timberwolves Hustlers 3 Qualified
CALVIN RAMACHANDRAN Timberwolves Hustlers 3 Qualified
AUSTIN TRUONG Timberwolves Hustlers 3 Qualified
ANGUS CUTFIELD Timberwolves Hustlers 2 Qualified
Hayden Prasel Timberwolves Hustlers 2 Qualified
Zander Skyring Timberwolves Hustlers 2 Qualified
SAMUEL VAYENAS Timberwolves Hustlers 2 Qualified
JAMES LEE Timberwolves Hustlers 1 Qualified