Qualification as at 18/04/2021
2021 Winter Grading U14 Girls - Grading Pool 01
Name Team Played Remaining
 
 
SARAH BORRETT Scorpions Ferndale 3 Qualified
EMMA THOMAS Scorpions Ferndale 3 Qualified
LAUREN THOMPSON Scorpions Ferndale 3 Qualified
MIA VRIEZE Scorpions Ferndale 3 Qualified
HAYLEY JOYNER Scorpions Ferndale 2 Qualified
Alycia Liew Scorpions Ferndale 2 Qualified
NELLIE WHITEHOUSE Scorpions Ferndale 2 Qualified
IVANKA IVANOVICH Scorpions Ferndale 1 Qualified
ALYVIA LIEW Scorpions Ferndale 1 Qualified
VIOLET WHITEHOUSE Scorpions Ferndale 1 Qualified
ASHTYN JOYNER Scorpions Ferndale 0 Qualified
 
 
EMMA CROWE Solway Saints 3 Qualified
ZAHRA GIBBS Solway Saints 3 Qualified
ANNABELLE MACKINTOSH Solway Saints 3 Qualified
ANNALISE MANNIX Solway Saints 3 Qualified
GABRIELLE MENEGOLA Solway Saints 3 Qualified
SIENNA SMITH-AMATO Solway Saints 3 Qualified
SOPHIA HICKEY Solway Saints 2 Qualified
 
 
EVA ALBERTS Solway Spirit 3 Qualified
REBECCA BATCHELOR Solway Spirit 3 Qualified
CHLOE FOSTER Solway Spirit 3 Qualified
INDIA HAWKINS Solway Spirit 3 Qualified
MATILDA MARSHALL Solway Spirit 3 Qualified
ALICE PERCEY Solway Spirit 3 Qualified
ISABELLE PERCIVAL-TINE Solway Spirit 2 Qualified
REBECCA MOORE Solway Spirit 1 Qualified
 
 
ANNABELLE MAHON Tigers Black 2 Qualified
BAILEE MARTIN Tigers Black 2 Qualified
AMELIE RIDINGS Tigers Black 2 Qualified
PAIGE RIGONI Tigers Black 2 Qualified
STELLA SMITH Tigers Black 2 Qualified
GISELLE BECKER Tigers Black 1 Qualified
CHARLOTTE NEAL Tigers Black 1 Qualified
LILAH HEARD Tigers Black 0 Qualified
EDEN GAFFNEY Tigers Black 0 Qualified
COCO GAFFNEY Tigers Black 0 Qualified
 
 
JEMMA GOODEN Timberwolves Comets 3 Qualified
POLLY GOODEN Timberwolves Comets 3 Qualified
EMMALINA MANN Timberwolves Comets 3 Qualified
JAYDA TRAM Timberwolves Comets 3 Qualified
CHLOE POTTS Timberwolves Comets 2 Qualified
CHLOE SPAULDING Timberwolves Comets 2 Qualified
AVA HEBERLE Timberwolves Comets 1 Qualified
ANJALI RAO Timberwolves Comets 1 Qualified
Karina Rizk Timberwolves Comets 1 Qualified
Sangy Svistra Timberwolves Comets 1 Qualified
 
 
MARY McQUITTY Timberwolves Storm 3 Qualified
JESSICA NENOS Timberwolves Storm 3 Qualified
RUBY RANKIN Timberwolves Storm 3 Qualified
KARINA RIZK Timberwolves Storm 3 Qualified
TAMANNAH SHAH Timberwolves Storm 3 Qualified
CHLOE SHAW Timberwolves Storm 3 Qualified
SANGY SRIVATSA Timberwolves Storm 3 Qualified
EMILIA COMPAGNINO Timberwolves Storm 1 Qualified
TESSA ROBERTSON Timberwolves Storm 0 Qualified
TESS CARTLEDGE Timberwolves Storm 0 Qualified