Qualification as at 18/04/2021
2021 Winter Grading U14 Boys - Grading Pool 07
Name Team Played Remaining
 
 
Shiv Balasubramaniam Frogs Green 3 Qualified
JAYATH FERNANDO Frogs Green 3 Qualified
DAMON GUERRIERI Frogs Green 3 Qualified
Frances Hollis Frogs Green 3 Qualified
Chelsy Ngu Frogs Green 3 Qualified
Damon Ngu Frogs Green 3 Qualified
Zachary Seed Frogs Green 3 Qualified
 
 
KEVIN BOYACI Homenetmen 3 Qualified
TALAR HAIRIGIAN Homenetmen 3 Qualified
JAZMIN LOWREY Homenetmen 3 Qualified
Hrag Shanakian Homenetmen 3 Qualified
Mher Annayan Homenetmen 2 Qualified
Hratsh Annyan Homenetmen 2 Qualified
Carlos Derderian Homenetmen 2 Qualified
ALLEGRA MEDZOIAN Homenetmen 2 Qualified
LEXI ADOMIAN Homenetmen 1 Qualified
GIANLUCA VESCIO Homenetmen 0 Qualified
 
 
Max Behr Maccabi Yellow (4) 2 Qualified
Benjamin Karliner Maccabi Yellow (4) 2 Qualified
JACOB KEMPLER Maccabi Yellow (4) 2 Qualified
TOBY LASKY Maccabi Yellow (4) 2 Qualified
Asher Lifszyc Maccabi Yellow (4) 2 Qualified
Eli Meydan Maccabi Yellow (4) 2 Qualified
Ari Younger Maccabi Yellow (4) 2 Qualified
Joshua Zimmet Maccabi Yellow (4) 2 Qualified
 
 
JOEL GOLDHAGEN Scorpions Raven 3 Qualified
IHSAAN IFZAL Scorpions Raven 3 Qualified
CAMERON ITOWSKI Scorpions Raven 3 Qualified
OLIVER SIM Scorpions Raven 3 Qualified
TOM McFARLANE Scorpions Raven 2 Qualified
AAHAAN MODY Scorpions Raven 2 Qualified
KIERAN OTS-MAHER Scorpions Raven 2 Qualified
GRIFFIN CONNELL Scorpions Raven 1 Qualified
Zoe Nicholson Scorpions Raven 1 Qualified
MONTY HOTCHIN Scorpions Raven 0 Qualified
ETHAN REEDY-IRWIN Scorpions Raven 0 Qualified
 
 
BLAIR BRUIGOM Solway Sharks 3 Qualified
RORY BRUIGOM Solway Sharks 3 Qualified
LUCAS FLETCHER Solway Sharks 3 Qualified
DAVID HUM Solway Sharks 3 Qualified
PASQUALE LOTRIONTE Solway Sharks 3 Qualified
SAM DEW Solway Sharks 2 Qualified
LUCAS SMITH Solway Sharks 2 Qualified
JORDAN TURNER Solway Sharks 2 Qualified
NICHOLAS HARRIS Solway Sharks 1 Qualified
 
 
ANGUS GOODE Tigers Orange 3 Qualified
JACOB HANSEN Tigers Orange 3 Qualified
HENRY HARDY Tigers Orange 3 Qualified
EROL MUJANOVIC Tigers Orange 3 Qualified
WILLIAM NEWTON Tigers Orange 3 Qualified
ISAAC SEWELL Tigers Orange 3 Qualified
FARIS SHALLA Tigers Orange 3 Qualified
JACKSON ARMSTRONG Tigers Orange 1 Qualified