Qualification as at 18/04/2021
2021 Winter Grading U14 Boys - Grading Pool 06
Name Team Played Remaining
 
 
LUCA COOTE Ashy Yellow 3 Qualified
THOMAS DAI Ashy Yellow 3 Qualified
OLIVER FAZIO Ashy Yellow 3 Qualified
TIANXIA LAN Ashy Yellow 3 Qualified
NICHOLAS RADELCZYK Ashy Yellow 3 Qualified
ARCHER ROWE Ashy Yellow 3 Qualified
ROBERT STEVENSON Ashy Yellow 3 Qualified
YOAV GADISH Ashy Yellow 2 Qualified
BEN BOOKER Ashy Yellow 0 Disqualified
 
 
Paul Chen Comets Pythons 3 Qualified
Brayden Cheng Comets Pythons 3 Qualified
LUCAS FAN Comets Pythons 3 Qualified
SKYLER JUNAN Comets Pythons 3 Qualified
Lance Lai Comets Pythons 3 Qualified
Lachlan Suhr Comets Pythons 3 Qualified
Max Wijeya Comets Pythons 3 Qualified
 
 
CJ BAKER East Malvern Piranhas 3 Qualified
RUBEN CHEEK East Malvern Piranhas 3 Qualified
HARRY HEMMINGS East Malvern Piranhas 3 Qualified
TOM INGERSOLE East Malvern Piranhas 3 Qualified
HARRISON KATSANOS East Malvern Piranhas 3 Qualified
RILEY MAKIN East Malvern Piranhas 3 Qualified
JACK O'KEEFFE East Malvern Piranhas 3 Qualified
ZAC ROYLANCE East Malvern Piranhas 2 Qualified
 
 
MAX BONGIORNO Frogs White 3 Qualified
Max Olof Frogs White 3 Qualified
Will Amiatu Frogs White 2 Qualified
DAMON GUERRIERI Frogs White 2 Qualified
Akexander Hollenbach Frogs White 2 Qualified
Charlie Lamham Frogs White 2 Qualified
Jacob Ried Frogs White 2 Qualified
Seb Trent Frogs White 2 Qualified
NIKO BAKALIS Frogs White 1 Qualified
SEBASTIAN TRENT Frogs White 0 Qualified
Craig Monopoli Frogs White 0 Qualified
 
 
Harry Ashmore Glenhuntly Piranhas 3 Qualified
EDEN FRENKEL Glenhuntly Piranhas 3 Qualified
OLIVER PERAIC Glenhuntly Piranhas 3 Qualified
LACHLAN ROWELL Glenhuntly Piranhas 3 Qualified
DYLAN ZELOS Glenhuntly Piranhas 3 Qualified
OLIVER THOMAS Glenhuntly Piranhas 2 Qualified
OSCAR REILLY Glenhuntly Piranhas 0 Qualified
OLIVER CARTER Glenhuntly Piranhas 0 Qualified
NOAH PANJKOVIC Glenhuntly Piranhas 0 Qualified
 
 
Jaydyn Danaher Maccabi Yellow (2) 2 Qualified
ASHER GREEN Maccabi Yellow (2) 2 Qualified
Eden Katsap Maccabi Yellow (2) 2 Qualified
EZEKIEL OBAI Maccabi Yellow (2) 2 Qualified
Corey Rotstein Maccabi Yellow (2) 2 Qualified
Max Kark Maccabi Yellow (2) 1 Qualified
Dylan Swart Maccabi Yellow (2) 1 Qualified
Zac Nathan Maccabi Yellow (2) 0 Qualified
 
 
Liam Gaspar Maccabi Yellow (3) 2 Qualified
Noah Klein Maccabi Yellow (3) 2 Qualified
Noah Rubinfeld Maccabi Yellow (3) 2 Qualified
Luke Siegel Maccabi Yellow (3) 2 Qualified
Jason Brott Maccabi Yellow (3) 1 Qualified
EDEN COHEN Maccabi Yellow (3) 1 Qualified
Yonatan Ginsberg Maccabi Yellow (3) 1 Qualified
Tyler Janover Maccabi Yellow (3) 1 Qualified
Matthew Reichenberg Maccabi Yellow (3) 1 Qualified
Ryder Rosengarten Maccabi Yellow (3) 1 Qualified
 
 
LEO BONE Solway Pacers 3 Qualified
JACK GEBKA REID Solway Pacers 3 Qualified
JOSHUA HATTERS Solway Pacers 3 Qualified
WILL MYERS Solway Pacers 3 Qualified
SAM SILVERMAN Solway Pacers 3 Qualified
JAMES TANNER Solway Pacers 3 Qualified
JOSH WILSON Solway Pacers 3 Qualified
FELIX BLUE Solway Pacers 0 Qualified
 
 
LEWIN DAVIDSON Tigers Blue 3 Qualified
ARCHIE DOLLMAN Tigers Blue 3 Qualified
DASH FARMER Tigers Blue 3 Qualified
JAYANTH KASARLA Tigers Blue 3 Qualified
ORSON POSTREGNA Tigers Blue 3 Qualified
LUCA TYSHING Tigers Blue 3 Qualified
JACKSON ARMSTRONG Tigers Blue 2 Qualified
LARRY DELL Tigers Blue 1 Qualified
 
 
ALEXANDER CSONGVAY Tigers Brown 3 Qualified
SAM DALTON Tigers Brown 3 Qualified
FINLAY HOWELLS Tigers Brown 3 Qualified
LACHLAN PULLAR Tigers Brown 3 Qualified
OLIVER SIMPSON Tigers Brown 3 Qualified
JAMES TALBOT Tigers Brown 3 Qualified
JAVIER AVILES Tigers Brown 2 Qualified
KYDEN LIN Tigers Brown 2 Qualified
 
 
ISAAC AMOS Timberwolves Raiders 3 Qualified
JOSEPH DEE Timberwolves Raiders 3 Qualified
LUKAS FOUSSIANIS Timberwolves Raiders 3 Qualified
LOUIS PLAYNE Timberwolves Raiders 3 Qualified
OLIVER ZELDER Timberwolves Raiders 3 Qualified
FLETCHER BALLANTYNE Timberwolves Raiders 2 Qualified
NASH PETERS Timberwolves Raiders 2 Qualified
JACK DVORAK Timberwolves Raiders 1 Qualified
HARRY XUE Timberwolves Raiders 1 Qualified
Nathan Thea Timberwolves Raiders 0 Qualified
 
 
LUCAS EXELL Tollington Park Piranhas 3 Qualified
FLYNN KENWORTHY Tollington Park Piranhas 3 Qualified
ZACHARY MOODY Tollington Park Piranhas 3 Qualified
ALESSIO NICOLO Tollington Park Piranhas 3 Qualified
LUCA NICOLO Tollington Park Piranhas 3 Qualified
SAM TRBANC Tollington Park Piranhas 3 Qualified
LOCHLAN WARHURST Tollington Park Piranhas 3 Qualified
LUKE TAMARESSIS Tollington Park Piranhas 2 Qualified
FRANK SUN Tollington Park Piranhas 1 Qualified
Frank X Tollington Park Piranhas 0 Disqualified