Qualification as at 18/04/2021
2021 Winter Grading U14 Boys - Grading Pool 02
Name Team Played Remaining
 
 
AIDAN BURGHER Ashy Gold 3 Qualified
JULIAN DOWLING Ashy Gold 3 Qualified
SNOWY EVANS Ashy Gold 3 Qualified
COOPER FRY Ashy Gold 3 Qualified
MITCHELL HALL Ashy Gold 3 Qualified
BEN MILLER Ashy Gold 3 Qualified
JAMES ORTON Ashy Gold 3 Qualified
KURT ZVIRBULIS Ashy Gold 3 Qualified
LACHLAN McLISKY Ashy Gold 0 Qualified
LEO ZVIRBULIS Ashy Gold 0 Qualified
 
 
Samuel Azoulay Maccabi Blue (3) 2 Qualified
NICHOLAS BURSZTYN Maccabi Blue (3) 2 Qualified
JESSE FELMAN Maccabi Blue (3) 2 Qualified
OLIVER MOHR Maccabi Blue (3) 2 Qualified
JAMES ROTSTEIN Maccabi Blue (3) 2 Qualified
TOBY SLUTZKIN Maccabi Blue (3) 2 Qualified
JARRAH BOROWSKI Maccabi Blue (3) 1 Qualified
Noa Fridman Maccabi Blue (3) 1 Qualified
 
 
HAYDEN GOLDBERG Maccabi Blue (4) 2 Qualified
JAKE ROSENBAUM Maccabi Blue (4) 2 Qualified
Coby Rubenstein Maccabi Blue (4) 2 Qualified
Raphael Sable Maccabi Blue (4) 2 Qualified
Gabriel Segal Maccabi Blue (4) 2 Qualified
DEAN SMITH Maccabi Blue (4) 2 Qualified
Jesse Trayer Maccabi Blue (4) 2 Qualified
Max Israelsohn Maccabi Blue (4) 1 Qualified
TOBY RUBIN Maccabi Blue (4) 0 Qualified
 
 
OLIVER GOLDSTEIN Maccabi White (1) 2 Qualified
COBY HOPPE Maccabi White (1) 2 Qualified
Rafael Lifszyc Maccabi White (1) 2 Qualified
GABRIEL MILLER Maccabi White (1) 2 Qualified
Aidan Rubinfeld Maccabi White (1) 2 Qualified
SAMUEL ICKOWICZ Maccabi White (1) 1 Qualified
Micah Kitchin Maccabi White (1) 1 Qualified
TOBY RUBIN Maccabi White (1) 1 Qualified
JAKE ROSENBAUM Maccabi White (1) 0 Qualified
 
 
RYAN CORCORAN Scorpions Ferndale 3 Qualified
NICOLAS GIANNOPOULOS Scorpions Ferndale 3 Qualified
LINCOLN HILL Scorpions Ferndale 3 Qualified
OLIVER HOWES Scorpions Ferndale 3 Qualified
FINN LODE Scorpions Ferndale 3 Qualified
JOSHUA NOLAN Scorpions Ferndale 3 Qualified
TOM VERGE Scorpions Ferndale 3 Qualified
KYLAN DOUGALL Scorpions Ferndale 1 Qualified
KADE EARDLEY Scorpions Ferndale 1 Qualified
 
 
LACHLAN CURTAIN Solway Bulls 2 Qualified
ARCHIE FOGARTY Solway Bulls 2 Qualified
JAMES HARRIS Solway Bulls 2 Qualified
JORDAN KATIFORIS Solway Bulls 2 Qualified
JAMES MERIDA Solway Bulls 2 Qualified
FINN SHAW Solway Bulls 2 Qualified
XAVIER TRAN Solway Bulls 2 Qualified
LACHLAN WALKER Solway Bulls 0 Qualified
 
 
COOPER LEAPER Solway Cannons 3 Qualified
JONATHAN MACKINTOSH-DIXON Solway Cannons 3 Qualified
BEN NGO Solway Cannons 3 Qualified
JAMES TAN Solway Cannons 3 Qualified
Sahar Waits Solway Cannons 3 Qualified
JAMES WRIGHT Solway Cannons 3 Qualified
CHARLIE SMART Solway Cannons 2 Qualified
CHARLIE DOUEZ Solway Cannons 1 Qualified
Lanny Latimer Solway Cannons 1 Qualified
 
 
SAM CANN Tigers White 3 Qualified
SEBASTIEN COLLIVER Tigers White 3 Qualified
OSCAR HARPER Tigers White 3 Qualified
LUCAS PHILLIPS Tigers White 3 Qualified
JAGO ROSENBERG Tigers White 3 Qualified
DIGBY SHEVLIN Tigers White 3 Qualified
THOMAS WHEELAHAN Tigers White 3 Qualified
NICHOLAS LODGE Tigers White 2 Qualified
 
 
LUCAS BERRY Timberwolves Phoenix 3 Qualified
JOSHUA BOUWMEESTER Timberwolves Phoenix 3 Qualified
CORMAC MORRIN Timberwolves Phoenix 3 Qualified
NICHOLAS O'MEARA Timberwolves Phoenix 3 Qualified
MITCHELL SHAW Timberwolves Phoenix 3 Qualified
JENNON MURRAY Timberwolves Phoenix 2 Qualified
BEN NEUBAUER Timberwolves Phoenix 2 Qualified
JACK DVORAK Timberwolves Phoenix 1 Qualified
ANGUS MORRISON Timberwolves Phoenix 1 Qualified
Nathan Thea Timberwolves Phoenix 1 Qualified
 
 
Charlie Bickford Toorak Timberwolves 3 Qualified
Ryan Corbett Toorak Timberwolves 3 Qualified
Charlie Price Toorak Timberwolves 3 Qualified
Brody Rossney Toorak Timberwolves 3 Qualified
Hugo Stratton Toorak Timberwolves 3 Qualified
Dimitri Bagaric Toorak Timberwolves 2 Qualified
Jye Finlayson Toorak Timberwolves 2 Qualified
Macrae Hunter Toorak Timberwolves 2 Qualified
James Long Toorak Timberwolves 2 Qualified
Oliver Stirling Toorak Timberwolves 1 Qualified
Robert Munroe Toorak Timberwolves 0 Qualified
Louis Mcalpine Toorak Timberwolves 0 Qualified