Qualification as at 18/04/2021
2021 Winter Grading U12 Girls - Grading Pool 05
Name Team Played Remaining
 
 
GRACE ADAMS Ashy Yellow 3 Qualified
EMMA CALDER Ashy Yellow 3 Qualified
NYAGOA GATWECH CHOL Ashy Yellow 3 Qualified
STELLA HANNICK Ashy Yellow 3 Qualified
SOPHIE MARSHMAN Ashy Yellow 3 Qualified
Eve Miller Ashy Yellow 3 Qualified
CLAIRE RUGE Ashy Yellow 3 Qualified
ALLYSE XU Ashy Yellow 3 Qualified
OLIVIA SMITH Ashy Yellow 2 Qualified
Poppy Roodenburg Ashy Yellow 0 Qualified
 
 
Tanya Kanwar Comets Jades 3 Qualified
Kultaranpreet Kaur Comets Jades 3 Qualified
Kiara Rapudi Comets Jades 3 Qualified
Meher Saini Comets Jades 3 Qualified
Nimmer Virk Comets Jades 3 Qualified
Mia Luff Comets Jades 2 Qualified
 
 
Poppy Liddell Ranfurlie Piranhas 3 Qualified
Valerie Lo Ranfurlie Piranhas 3 Qualified
ISABELLA MCKENZIE Ranfurlie Piranhas 3 Qualified
ELISE OTA Ranfurlie Piranhas 3 Qualified
Heidi Quinlan Ranfurlie Piranhas 3 Qualified
AROOSHA TASNEEM Ranfurlie Piranhas 3 Qualified
EMMA WHIBLEY Ranfurlie Piranhas 3 Qualified
Lulu Bacon Ranfurlie Piranhas 2 Qualified
Lulu Posen Ranfurlie Piranhas 0 Qualified
 
 
ASHLEY BEILBY Scorpions Nettleton 3 Qualified
ELOISE BILLINGS Scorpions Nettleton 3 Qualified
ISABELLA MOYNIHAN Scorpions Nettleton 3 Qualified
Leila Raso Scorpions Nettleton 3 Qualified
ARYANA SOTOUNZADEH Scorpions Nettleton 3 Qualified
ISLA STAFFORD Scorpions Nettleton 3 Qualified
KIARA DUBEY Scorpions Nettleton 2 Qualified
JIYA FITCH Scorpions Nettleton 2 Qualified
NEVENKA DUBEY Scorpions Nettleton 1 Qualified
ISLA RASO Scorpions Nettleton 1 Qualified
 
 
SANKARA CURTO Tigers Grey 3 Qualified
CHARLOTTE DRAKE Tigers Grey 3 Qualified
ZOE RAMRAJ Tigers Grey 3 Qualified
EMILY RIMMER Tigers Grey 3 Qualified
Aanya Wickramasinghe Tigers Grey 3 Qualified
SUNDAY LEHMAN Tigers Grey 2 Qualified
LILLY ROGERS Tigers Grey 2 Qualified
MIA SHALLA Tigers Grey 2 Qualified
BONNIE SMITH Tigers Grey 2 Qualified
SOPHIA MCKINNON Tigers Grey 1 Qualified
Lilly Rogrrs Tigers Grey 1 Qualified
 
 
ALANNAH HAYES Tigers Maroon 3 Qualified
Amelie Lloyd Tigers Maroon 3 Qualified
CHARLOTTE NOCK Tigers Maroon 3 Qualified
ZAHRA O'DONOGHUE Tigers Maroon 3 Qualified
ARCHER SCOFFERN-BARRETT Tigers Maroon 3 Qualified
EMILY WHEELAHAN Tigers Maroon 3 Qualified
HALLE VOSKOBOYNIK Tigers Maroon 2 Qualified
Sienna Finlayson Tigers Maroon 1 Qualified
JEMIMA GARRETT Tigers Maroon 0 Qualified
PIPER GAFFNEY Tigers Maroon 0 Qualified
 
 
KAITLIN CAPOVILLA Timberwolves Cougars 2 Qualified
Madison Garrick Timberwolves Cougars 2 Qualified
KARA GUCE Timberwolves Cougars 2 Qualified
DEMIKA RAINSFORD Timberwolves Cougars 2 Qualified
MIA TOULOUPIS Timberwolves Cougars 2 Qualified
Zara Karagiannis Timberwolves Cougars 1 Qualified
SURAJ ZABALEGUI Timberwolves Cougars 1 Qualified
MILLA ZARAVIA Timberwolves Cougars 1 Qualified
LILAH MACUMBER Timberwolves Cougars 0 Qualified
 
 
ALICE BURKE Windsor Piranhas 2 Qualified
Siibella During Windsor Piranhas 2 Qualified
GEORGIE GURVICH Windsor Piranhas 2 Qualified
LYLA MAKIN Windsor Piranhas 2 Qualified
HAILEY O'KEEFFE Windsor Piranhas 2 Qualified
Sienna Parisotto Windsor Piranhas 2 Qualified
ANNABEL SCHEELE Windsor Piranhas 2 Qualified