Qualification as at 18/04/2021
2021 Winter Grading U12 Girls - Grading Pool 04
Name Team Played Remaining
 
 
Jasmine Goldman Maccabi White (2) 2 Qualified
noa Hamersfeld Maccabi White (2) 2 Qualified
REBECCA KOMMEL Maccabi White (2) 2 Qualified
Harlow Lewin Maccabi White (2) 2 Qualified
Alexandra Popper Maccabi White (2) 2 Qualified
ZAHARA SHARP Maccabi White (2) 1 Qualified
Abby Unglik Maccabi White (2) 1 Qualified
Goldie Weingart Maccabi White (2) 1 Qualified
DARI DAVIDSON Maccabi White (2) 0 Qualified
 
 
Shiri Feinberg Maccabi Yellow (1) 2 Qualified
Maddie Geiger Maccabi Yellow (1) 2 Qualified
Emma Katsap Maccabi Yellow (1) 2 Qualified
Amelie Rubinfeld Maccabi Yellow (1) 2 Qualified
Leah Samuel Maccabi Yellow (1) 2 Qualified
Sophie Sztar Maccabi Yellow (1) 2 Qualified
Bowie Isaacs Maccabi Yellow (1) 1 Qualified
Cassie Nadelman Maccabi Yellow (1) 1 Qualified
Rebecca Kommel Maccabi Yellow (1) 0 Qualified
 
 
Gemma Gunn Maccabi Yellow (2) 2 Qualified
Sienna Mitsel Maccabi Yellow (2) 2 Qualified
Maddy Nussbaum Maccabi Yellow (2) 2 Qualified
Ashleigh Rosenberger Maccabi Yellow (2) 2 Qualified
Sophie Tempelhof Maccabi Yellow (2) 2 Qualified
Rosie Fink Maccabi Yellow (2) 1 Qualified
Gabrielle Zimmet Maccabi Yellow (2) 1 Qualified
Cassie Nadelman Maccabi Yellow (2) 0 Qualified
 
 
LAYNI EGAN Mandeville Piranhas 3 Qualified
ISABELLA HAND Mandeville Piranhas 3 Qualified
ALICE HARWOOD Mandeville Piranhas 3 Qualified
IVY HOLM Mandeville Piranhas 3 Qualified
GINEVRA KARABINA Mandeville Piranhas 3 Qualified
CHARLI LOURENS Mandeville Piranhas 3 Qualified
Issy Schoenwaelder Mandeville Piranhas 3 Qualified
ILLANA TSAOUSIS Mandeville Piranhas 3 Qualified
ESTELLE TSAOUSIS Mandeville Piranhas 0 Qualified
 
 
Alie Belen Tigers Brown 3 Qualified
EMILIA ENGELMAN Tigers Brown 3 Qualified
EVIE FINKEL Tigers Brown 3 Qualified
LILY FINNEY Tigers Brown 3 Qualified
MONIQUE GUGASYAN Tigers Brown 3 Qualified
LOLA MCLEAN Tigers Brown 3 Qualified
RUBY WALTERS Tigers Brown 3 Qualified
Berry Roberts Tigers Brown 2 Qualified
 
 
MATILDA CINCOTTA Tigers Purple 3 Qualified
Lily Goode Tigers Purple 3 Qualified
SOFIJA JEVTIC Tigers Purple 3 Qualified
EMILIA MUTSAERS Tigers Purple 3 Qualified
MADELEINE RATTIGAN Tigers Purple 3 Qualified
ZOE WILLEE Tigers Purple 3 Qualified
Evie Loetje Tigers Purple 2 Qualified
Amelia Sokolich Tigers Purple 2 Qualified
AMELIA SOKOLICH Tigers Purple 2 Qualified
 
 
CHIARA FLORIO Timberwolves Blades 3 Qualified
DESPINA GIANNAKIS Timberwolves Blades 3 Qualified
GEORGIA JACKSON Timberwolves Blades 3 Qualified
Katerina Kaimakamis Timberwolves Blades 3 Qualified
ELIZA NICHOLSON Timberwolves Blades 3 Qualified
Maria Kaimakamis Timberwolves Blades 2 Qualified
Saumya Mahajan Timberwolves Blades 2 Qualified
ELLIE SCHEGGIA Timberwolves Blades 2 Qualified
BHAVYA MAHAJAN Timberwolves Blades 1 Qualified