Qualification as at 18/04/2021
2021 Winter Grading U12 Boys - Grading Pool 07
Name Team Played Remaining
 
 
Daniel Collins Ashy White 3 Qualified
ARCHIE DOUGLAS Ashy White 3 Qualified
Justin Hodge Ashy White 3 Qualified
Jake McDowell Ashy White 3 Qualified
Ashton Pearson Ashy White 3 Qualified
OLIVER WARNES Ashy White 3 Qualified
SAM DORIN Ashy White 2 Qualified
Milun Kapadia Ashy White 2 Qualified
Finton McIntyre Ashy White 2 Qualified
 
 
JAMES BEHR Maccabi Yellow (3) 2 Qualified
Ben Golshevsky Maccabi Yellow (3) 2 Qualified
JOEL HENDLER Maccabi Yellow (3) 2 Qualified
Ariel Kraus Maccabi Yellow (3) 2 Qualified
LEVI RAYMOND Maccabi Yellow (3) 2 Qualified
SONNY SMORGON Maccabi Yellow (3) 2 Qualified
jordan Mieszelewicz Maccabi Yellow (3) 1 Qualified
Jack Siegel Maccabi Yellow (3) 1 Qualified
 
 
JACOB KANTIDAKIS Scorpions Summerhill 3 Qualified
MATTHEW PEARCE Scorpions Summerhill 3 Qualified
WESLEY PIKE Scorpions Summerhill 3 Qualified
EDWARD VARRO Scorpions Summerhill 3 Qualified
BAEDAN WALKERDEN Scorpions Summerhill 3 Qualified
MAVRICK CHETWYND Scorpions Summerhill 2 Qualified
Griffin Connell Scorpions Summerhill 2 Qualified
ISHAAN GHOSH Scorpions Summerhill 2 Qualified
RAYAAN GHOSH Scorpions Summerhill 0 Qualified
ALFRED PIKE Scorpions Summerhill 0 Qualified
BEN PEARCE Scorpions Summerhill 0 Qualified
 
 
NOAH BLENKHORN Solway Hyenas 3 Qualified
BLAIR BRUIGOM Solway Hyenas 3 Qualified
WILLIAM GORDON Solway Hyenas 3 Qualified
NICHOLAS HARRIS Solway Hyenas 3 Qualified
TOMMY PRICE Solway Hyenas 3 Qualified
JACK QUINN Solway Hyenas 3 Qualified
JACK TAN Solway Hyenas 3 Qualified
EDWARD WEARNE Solway Hyenas 3 Qualified
 
 
HUCK BONE Solway Rams 2 Qualified
ZACHARY HATTERS Solway Rams 2 Qualified
LUCAS MALLIOS Solway Rams 2 Qualified
Charles Martin Solway Rams 2 Qualified
OLIVER MENTING Solway Rams 2 Qualified
THOMAS WILSON Solway Rams 2 Qualified
BENJAMIN ABERL Solway Rams 1 Qualified
HARRY MOORE Solway Rams 1 Qualified
 
 
James Benston Tigers Purple 3 Qualified
CHRISTIAN DI PASQUA Tigers Purple 3 Qualified
Oliver Gance Tigers Purple 3 Qualified
Harrison Ogilvy Tigers Purple 3 Qualified
Dev Patel Tigers Purple 3 Qualified
Ben Stapleton Tigers Purple 3 Qualified
XAVIER DI PASQUA Tigers Purple 2 Qualified
Luca Karafili Tigers Purple 1 Qualified
CHILIANO MACHADO Tigers Purple 1 Qualified
 
 
Elias Abdallah Timberwolves Terriors 3 Qualified
Ethan Bouwmeester Timberwolves Terriors 3 Qualified
ZANE CAMERON Timberwolves Terriors 3 Qualified
BENJAMIN EDWARDS Timberwolves Terriors 3 Qualified
NAJIM SAMAD Timberwolves Terriors 3 Qualified
NOAH STEWART Timberwolves Terriors 3 Qualified
JEREMY NG Timberwolves Terriors 2 Qualified
SHIVEN SYAMAL Timberwolves Terriors 2 Qualified
 
 
WILL CHARLESWORTH Wattlegrove Piranhas 3 Qualified
ARCHER EVANS Wattlegrove Piranhas 3 Qualified
LUCAS GROOM Wattlegrove Piranhas 3 Qualified
JASON QIN Wattlegrove Piranhas 3 Qualified
Rafael Roufos Wattlegrove Piranhas 3 Qualified
JOEL TUBB Wattlegrove Piranhas 3 Qualified
SULLIVAN JENNINGS Wattlegrove Piranhas 2 Qualified