Qualification as at 18/04/2021
2021 Winter Grading U12 Boys - Grading Pool 06
Name Team Played Remaining
 
 
ARMAAN BHARWADA Anderson Park 3 Qualified
Hamish Chalmers Anderson Park 3 Qualified
SEBASTIAN CHAU Anderson Park 3 Qualified
TOM HEMMINGS Anderson Park 3 Qualified
BRETT MACAULEY Anderson Park 3 Qualified
ELLIOT WILHELM Anderson Park 3 Qualified
Jack C Anderson Park 2 Qualified
Ned Hemming Anderson Park 0 Qualified
Oli Prideaux Anderson Park 0 Qualified
Toby Y Anderson Park 0 Disqualified
 
 
WILL CONDON Bambra Piranhas 3 Qualified
CHARLIE HOUGHTON Bambra Piranhas 3 Qualified
NED KENNEDY Bambra Piranhas 3 Qualified
ISAAM MARTINEZ ELSAMAD Bambra Piranhas 3 Qualified
LEVI SEE Bambra Piranhas 3 Qualified
LUCAS ZHANG Bambra Piranhas 3 Qualified
REMY GOLOTTA Bambra Piranhas 2 Qualified
Max Stuchbery Bambra Piranhas 1 Qualified
Charlie Durbin Bambra Piranhas 0 Qualified
 
 
Benjamin Abraham Maccabi Yellow (2) 2 Qualified
Elijah Abraham Maccabi Yellow (2) 2 Qualified
NOAH HERSZFELD Maccabi Yellow (2) 2 Qualified
Eli Pohl Maccabi Yellow (2) 2 Qualified
Leon Pratt Maccabi Yellow (2) 2 Qualified
Aaron Scharf Maccabi Yellow (2) 2 Qualified
YHONATAN CARMELI Maccabi Yellow (2) 0 Qualified
Jacob Parasol Maccabi Yellow (2) 0 Qualified
Jesse Nepthali Maccabi Yellow (2) 0 Qualified
 
 
CHARLIE BELL Tigers Blue 3 Qualified
Kayden Kortez Tigers Blue 3 Qualified
KIAN ORD-D'CRUZ Tigers Blue 3 Qualified
Harrison Pooley Tigers Blue 3 Qualified
KAELEB SANGHVI Tigers Blue 3 Qualified
Nathan Tan Tigers Blue 3 Qualified
HARVEY WHITE Tigers Blue 3 Qualified
Josh Jagoda Tigers Blue 2 Qualified
 
 
Alastair Corbould Tigers Brown 3 Qualified
THOMAS DRAKE Tigers Brown 3 Qualified
Alexander Goldsworthy Tigers Brown 3 Qualified
THOMAS HODGKINSON Tigers Brown 3 Qualified
Sam Pappas Tigers Brown 3 Qualified
Julian Perri Tigers Brown 3 Qualified
Max Perri Tigers Brown 3 Qualified
Elijah Perry Tigers Brown 3 Qualified
 
 
SOREN FISH Timberwolves Raptors 3 Qualified
FYNN LANGROO Timberwolves Raptors 3 Qualified
SAMUEL LEE Timberwolves Raptors 3 Qualified
VIVAAN MEHTA Timberwolves Raptors 3 Qualified
WILLIAM NENOS Timberwolves Raptors 3 Qualified
Ryan Sahni Timberwolves Raptors 3 Qualified
MAX SHAW Timberwolves Raptors 3 Qualified
Robert Blackwood Timberwolves Raptors 2 Disqualified
HARRY BLACKWOOD Timberwolves Raptors 1 Qualified