Qualification as at 18/04/2021
2021 Winter Grading U12 Boys - Grading Pool 05
Name Team Played Remaining
 
 
HUEY BROWN Ashy Yellow 3 Qualified
Frederick Debowski Ashy Yellow 3 Qualified
Kaibo Hu Ashy Yellow 3 Qualified
KIYAAN PARAKH Ashy Yellow 3 Qualified
Evan Tan Ashy Yellow 3 Qualified
Jaden Tong Ashy Yellow 3 Qualified
TOBEY YOONG Ashy Yellow 3 Qualified
Sky Tsui Ashy Yellow 2 Qualified
OCEAN TSUI Ashy Yellow 1 Qualified
 
 
Ben Bedelis Bailey Reserve Piranhas 3 Qualified
LAIM DURKIN Bailey Reserve Piranhas 3 Qualified
HENRY EADE Bailey Reserve Piranhas 3 Qualified
LEVI HESKIN Bailey Reserve Piranhas 3 Qualified
PETRO HRONOPOULOS Bailey Reserve Piranhas 3 Qualified
BENJI LASKY Bailey Reserve Piranhas 3 Qualified
Oliver Lovell Bailey Reserve Piranhas 3 Qualified
Hao (James) Dong Bailey Reserve Piranhas 2 Qualified
SCARLETT EADE Bailey Reserve Piranhas 2 Qualified
Hao Dong Bailey Reserve Piranhas 1 Qualified
 
 
JACKSON ADAMS Homenetmen 3 Qualified
Angelina Dikiciyan Homenetmen 3 Qualified
Ava Elvankeyis Homenetmen 3 Qualified
Yuri Sarkisian Homenetmen 3 Qualified
Clara Derderian Homenetmen 2 Qualified
Milla Elvankeyis Homenetmen 2 Qualified
Nicholas Gulbenkian Homenetmen 2 Qualified
Chloe Missakian Homenetmen 2 Qualified
GIANLUCA VESCIO Homenetmen 2 Qualified
 
 
Asher Friedman Maccabi Yellow (1) 2 Qualified
Isaiah Jackson Maccabi Yellow (1) 2 Qualified
Coby Katzman Maccabi Yellow (1) 2 Qualified
Jacob Lewin Maccabi Yellow (1) 2 Qualified
Coby Meltzer Maccabi Yellow (1) 2 Qualified
Ezra Sholl Maccabi Yellow (1) 2 Qualified
Judd Simon Maccabi Yellow (1) 2 Qualified
Joshua Sutton Maccabi Yellow (1) 2 Qualified
 
 
HUGH DAVIES Solway Cobras 3 Qualified
Leo Distefano Solway Cobras 3 Qualified
FINN HASE Solway Cobras 3 Qualified
HARRISON McCOMAS Solway Cobras 3 Qualified
LOUIS PAPOULIAS Solway Cobras 3 Qualified
ARCHIE SUTHERLAND Solway Cobras 3 Qualified
HAMISH WALKER Solway Cobras 2 Qualified
SAMSON STORY Solway Cobras 1 Qualified
 
 
ALEXANDER CLELAND Tigers Orange 3 Qualified
Daniel Arvanitis Tigers Orange 2 Qualified
YAT KIU CARL CHAN Tigers Orange 2 Qualified
HAMILTON GRAF Tigers Orange 2 Qualified
Tomas Hunt Tigers Orange 2 Qualified
HARRY LAYCOCK Tigers Orange 2 Qualified
JAMIE ROSE Tigers Orange 2 Qualified
Daniel Arvanitis Tigers Orange 1 Qualified
Carl Chan Tigers Orange 1 Qualified
Hamilton Graf Tigers Orange 1 Qualified
Louis Holuigue Tigers Orange 1 Qualified
Harry Laycock Tigers Orange 1 Qualified
Jamie Rosr Tigers Orange 1 Qualified
TED TAYLOR Tigers Orange 0 Qualified
SULLIVAN MAGUIRE Tigers Orange 0 Qualified
OLIVER YEO Tigers Orange 0 Qualified
EDWARD YUNGHANNS Tigers Orange 0 Qualified
BENJAMIN HOGAN Tigers Orange 0 Qualified
SAMUEL AKKERMAN Tigers Orange 0 Qualified
PATRICK CHAPMAN Tigers Orange 0 Qualified
BRYAN XIE Tigers Orange 0 Qualified
JAKE ALDER Tigers Orange 0 Qualified
 
 
CHARLIE DOLLMAN Timberwolves Boulders 3 Qualified
LACHLAN FOWLER Timberwolves Boulders 3 Qualified
MARCUS GRAY Timberwolves Boulders 3 Qualified
WILLIAM GRAY Timberwolves Boulders 3 Qualified
BENJAMIN McINERNEY Timberwolves Boulders 3 Qualified
JAMES TRANTINO Timberwolves Boulders 3 Qualified
JAMES MUNSLOW Timberwolves Boulders 2 Qualified
PATRICK SHEEHY Timberwolves Boulders 2 Qualified
COOPER FOWLER Timberwolves Boulders 1 Qualified
 
 
JULIAN BRIGLIA Timberwolves Stones 3 Qualified
EDDIE COLLIVER Timberwolves Stones 3 Qualified
IGNATIUS JONES Timberwolves Stones 3 Qualified
PATRICK KELLY Timberwolves Stones 3 Qualified
Dillon O’Reilly Timberwolves Stones 3 Qualified
MARK PAVLOVIC Timberwolves Stones 3 Qualified
SAM SHEEHY Timberwolves Stones 3 Qualified
MAX TORCASIO Timberwolves Stones 3 Qualified