Qualification as at 18/04/2021
2021 Winter Grading U12 Boys - Grading Pool 04
Name Team Played Remaining
 
 
MAX BURGESS Dorrington Piranhas 3 Qualified
JOSH HUININK Dorrington Piranhas 3 Qualified
BEN KEMP Dorrington Piranhas 3 Qualified
MAX MANNING Dorrington Piranhas 3 Qualified
HARRY SWIECA Dorrington Piranhas 3 Qualified
BEAU WOODFORD Dorrington Piranhas 3 Qualified
HARRIS ANDERSON Dorrington Piranhas 2 Qualified
OLIVER CARTER Dorrington Piranhas 2 Qualified
 
 
Jack Barnett Maccabi White (2) 2 Qualified
YHONATAN CARMELI Maccabi White (2) 2 Qualified
Toby Davis Maccabi White (2) 2 Qualified
Huxley Dudakov Maccabi White (2) 2 Qualified
Hardy James-Wurzel Maccabi White (2) 2 Qualified
Mason James-Wurzel Maccabi White (2) 2 Qualified
Joshua Unglik Maccabi White (2) 2 Qualified
Samuel Davis Maccabi White (2) 1 Qualified
Guy T Maccabi White (2) 1 Qualified
 
 
Samuel Cashmore Maccabi White (3) 2 Qualified
Jordan Kirzner Maccabi White (3) 2 Qualified
Shane Kravietz Maccabi White (3) 2 Qualified
Ash Mazor Maccabi White (3) 2 Qualified
Cooper Michael Maccabi White (3) 2 Qualified
Charlie Rosenberg Maccabi White (3) 2 Qualified
EDEN CANTONI-BUD Maccabi White (3) 1 Qualified
ARI CASHMORE Maccabi White (3) 1 Qualified
Charlie Woolf Maccabi White (3) 1 Qualified
 
 
MARCUS HUNT-SMITH Ripponlea Piranhas 3 Qualified
RILEY MARKOVIC Ripponlea Piranhas 3 Qualified
FINN MINIHAN Ripponlea Piranhas 3 Qualified
Maxwell Rizzon Ripponlea Piranhas 3 Qualified
Leo Scott Ripponlea Piranhas 3 Qualified
JACK VARTHALIS Ripponlea Piranhas 3 Qualified
ERIC WORTLEY Ripponlea Piranhas 3 Qualified
NICHOLAS YEOH Ripponlea Piranhas 3 Qualified
 
 
JACOB BURROWS Scorpions Nettleton 3 Qualified
SARIM FARHAN Scorpions Nettleton 3 Qualified
LIOR MAZER Scorpions Nettleton 3 Qualified
JOSH McPHEE Scorpions Nettleton 3 Qualified
HAMISH POLKINGHORNE Scorpions Nettleton 3 Qualified
LUCAS STANDEN Scorpions Nettleton 3 Qualified
ZACK WATERS Scorpions Nettleton 2 Qualified
JOHN RULE Scorpions Nettleton 1 Qualified
 
 
JACKSON CARR Scorpions Raven 3 Qualified
MONTY HOTCHIN Scorpions Raven 3 Qualified
ETHAN REEDY-IRWIN Scorpions Raven 3 Qualified
ARCHIE SIMARI Scorpions Raven 3 Qualified
HENRY SMYTH Scorpions Raven 3 Qualified
CHARLIE COLTMAN-BAVAGE Scorpions Raven 2 Qualified
ZANE WATTERS Scorpions Raven 2 Qualified
ALEXANDER WILHELM Scorpions Raven 2 Qualified
Rayaan Ghosh Scorpions Raven 1 Qualified
OSCAR SMYTH Scorpions Raven 1 Qualified
 
 
WILLIAM ARIZANOV Solway Warriors 3 Qualified
CURTIS BEAN Solway Warriors 3 Qualified
JAMES JOHNSTON Solway Warriors 3 Qualified
WILLIAM KEMP Solway Warriors 3 Qualified
ASHANTHA KUMARAGE Solway Warriors 3 Qualified
ALBIE LECHTE Solway Warriors 3 Qualified
XAVIER MANLEY Solway Warriors 3 Qualified
XAVIER NIXON Solway Warriors 3 Qualified
FLETCHER LEAPER Solway Warriors 2 Qualified
 
 
HUGH ARCHER Spring Park Piranhas 3 Qualified
Ned Baker Spring Park Piranhas 3 Qualified
TOBIAS GRIBBLE Spring Park Piranhas 3 Qualified
ANGUS JANSEN Spring Park Piranhas 3 Qualified
Max Jones Spring Park Piranhas 3 Qualified
Richard Prideaux Spring Park Piranhas 3 Qualified
HARRY PYRLIS Spring Park Piranhas 3 Qualified
JACK WOOD Spring Park Piranhas 3 Qualified
 
 
SAM HADZIC Timberwolves Cyclones 3 Qualified
BRIAN KWONG Timberwolves Cyclones 3 Qualified
ELI RANKIN Timberwolves Cyclones 3 Qualified
JACK SEABROOK Timberwolves Cyclones 3 Qualified
JOSHUA SEABROOK Timberwolves Cyclones 3 Qualified
LUCAS XUANG Timberwolves Cyclones 3 Qualified
Max Zhang Timberwolves Cyclones 3 Qualified
MATHEW CHAN Timberwolves Cyclones 2 Qualified
 
 
XAVIER FOALE Warrawee Piranhas 3 Qualified
MITCH KENNEDY Warrawee Piranhas 3 Qualified
Darius Nikpour Warrawee Piranhas 3 Qualified
Will O'connel Warrawee Piranhas 3 Qualified
FINNIAN YOLE Warrawee Piranhas 3 Qualified
JOSHUA GUER Warrawee Piranhas 2 Qualified
ANGUS TROTTER Warrawee Piranhas 2 Qualified
Jack Wood Warrawee Piranhas 1 Qualified
Hugh A Warrawee Piranhas 0 Disqualified
Harry Pyrlis Warrawee Piranhas 0 Qualified
Xavier AA Warrawee Piranhas 0 Disqualified