Qualification as at 18/04/2021
2021 Winter Grading U12 Boys - Grading Pool 02
Name Team Played Remaining
 
 
William Brasch Ashy Green Dark 3 Qualified
Sam Gillard Ashy Green Dark 3 Qualified
Brady Shipton Ashy Green Dark 3 Qualified
Ned Sutherland Ashy Green Dark 3 Qualified
LEO ZVIRBULIS Ashy Green Dark 3 Qualified
Judd Pietsch Ashy Green Dark 2 Qualified
Lachlan Pietsch Ashy Green Dark 2 Qualified
Harry Valentine Ashy Green Dark 2 Qualified
 
 
JAKE BUGEJA Ashy Green Light 3 Qualified
LACHLAN BUGEJA Ashy Green Light 3 Qualified
RILEY GRAINGER Ashy Green Light 3 Qualified
Rian Keating Ashy Green Light 3 Qualified
DECLAN O'HAGAN Ashy Green Light 3 Qualified
Cooper Peschke Ashy Green Light 3 Qualified
AARAV SHARMA Ashy Green Light 3 Qualified
RIAN TAYLOR Ashy Green Light 2 Qualified
 
 
Dongnan Guo Glenbrook Piranhas 3 Qualified
TAJ MITCHELL Glenbrook Piranhas 3 Qualified
JETT O'NEILL Glenbrook Piranhas 3 Qualified
NOAH PANJKOVIC Glenbrook Piranhas 3 Qualified
OSCAR REILLY Glenbrook Piranhas 3 Qualified
JAKE SKINNER Glenbrook Piranhas 3 Qualified
MAX EVANS Glenbrook Piranhas 2 Qualified
 
 
HARLEY APPEL Maccabi Blue (3) 2 Qualified
NATHANIEL BANKY Maccabi Blue (3) 2 Qualified
AMIEL JOEL Maccabi Blue (3) 2 Qualified
Alon Noriskin Maccabi Blue (3) 2 Qualified
ARI TRAYER Maccabi Blue (3) 2 Qualified
Michael Zander Maccabi Blue (3) 1 Qualified
OSCAR GREENBERG Maccabi Blue (3) 0 Qualified
Archer Gelfand Maccabi Blue (3) 0 Qualified
Ben Oliver Maccabi Blue (3) 0 Qualified
 
 
JOSHUA FACTOR Maccabi Blue (4) 2 Qualified
Luca Kaye Maccabi Blue (4) 2 Qualified
Max Oliver Maccabi Blue (4) 2 Qualified
Jordan Ritterman Maccabi Blue (4) 2 Qualified
OSCAR GREENBERG Maccabi Blue (4) 1 Qualified
Harry Lurie Maccabi Blue (4) 1 Qualified
BENJAMIN OLIVER Maccabi Blue (4) 1 Qualified
TOBY RITTERMAN Maccabi Blue (4) 1 Qualified
Asher Rose Maccabi Blue (4) 1 Qualified
Gabriel Taylor Maccabi Blue (4) 1 Qualified
 
 
JOSHUA CORMICK Scorpions Ferndale 3 Qualified
JACK DARLEY Scorpions Ferndale 3 Qualified
LENARD GIANNOPOULOS Scorpions Ferndale 3 Qualified
ANGUS KELLY Scorpions Ferndale 3 Qualified
WILLIAM WADDELL Scorpions Ferndale 3 Qualified
CHARLIE LEWIN Scorpions Ferndale 2 Qualified
KHRIS NAVANEETHARAJA Scorpions Ferndale 2 Qualified
Lachlan Lewin Scorpions Ferndale 1 Qualified
 
 
James Athanasopoulos Solway Bobcats 3 Qualified
LOCHLAN FITZGERALD Solway Bobcats 3 Qualified
ZACHARY HAY Solway Bobcats 3 Qualified
Kai Rigg Solway Bobcats 3 Qualified
HUGH SAUNDERS Solway Bobcats 3 Qualified
NICHOLAS CONNELLAN Solway Bobcats 2 Qualified
Harmish Grenfell Solway Bobcats 2 Qualified
BEN MUTSAERS Solway Bobcats 2 Qualified
AJAYAN SUNDARALINGAM Solway Bobcats 1 Qualified
 
 
BLAKE BULL Tigers Black 3 Qualified
FINN CASEY Tigers Black 3 Qualified
CHARLIE COLSTON Tigers Black 3 Qualified
CHARLIE LIGHTBODY Tigers Black 3 Qualified
CALLUM THIEU Tigers Black 3 Qualified
JACK TUCKER Tigers Black 3 Qualified
WILLIAM WALLIS Tigers Black 3 Qualified
JAMIE MANDILE Tigers Black 2 Qualified
 
 
MIHALI ATHANASIOU Tigers Red 3 Qualified
THOMAS BARNETT Tigers Red 3 Qualified
Harrison Loakes Tigers Red 3 Qualified
OSCAR MAGREE Tigers Red 3 Qualified
DARCY MUNCASTER Tigers Red 3 Qualified
FLETCHER CRAWFORD Tigers Red 2 Qualified
TOM HAYDON Tigers Red 2 Qualified
JAY COOPER Tigers Red 1 Qualified
Tom Puller Tigers Red 1 Qualified
Pat Ross Tigers Red 1 Qualified
Tom Ross Tigers Red 1 Qualified
 
 
EDWARD CORNWALL Tigers Yellow 3 Qualified
MASSIMILIANO D'AMATO Tigers Yellow 3 Qualified
James Mallick Tigers Yellow 3 Qualified
Harvey O’Beirne Tigers Yellow 3 Qualified
MILLER SCHMIDT Tigers Yellow 3 Qualified
James Venus Tigers Yellow 3 Qualified
SAM LALLY Tigers Yellow 2 Qualified
JAMES PORTER Tigers Yellow 1 Qualified