Qualification as at 18/04/2021
2021Winter Grading U10 Boys - Grading Pool 06
Name Team Played Remaining
 
 
HARRISON BREESE Ashy Yellow 3 Qualified
TILLMAN CLARK Ashy Yellow 3 Qualified
BENJAMIN COLLINS Ashy Yellow 3 Qualified
THOMAS CROOKS Ashy Yellow 3 Qualified
JAYDEN KWAK Ashy Yellow 3 Qualified
CALLUM LANGFORD Ashy Yellow 3 Qualified
AKEIN SEEKKUGE Ashy Yellow 3 Qualified
ALFRED SU Ashy Yellow 3 Qualified
JACOB WOODS Ashy Yellow 3 Qualified
 
 
JOHN BEOVICH Comets Thunder 3 Qualified
CHRISTIAN FISHER Comets Thunder 3 Qualified
ETHAN FISHER Comets Thunder 3 Qualified
SEBASTIAN FORTINO Comets Thunder 3 Qualified
DHRUV KUMAR Comets Thunder 3 Qualified
ZAC PEGIOS Comets Thunder 3 Qualified
JETT WONG Comets Thunder 3 Qualified
Leon Yang Comets Thunder 3 Qualified
Robert Ardeleanu Comets Thunder 2 Qualified
 
 
MICHAEL BARBAYANNIS Fawkner Park Piranhas 2 Qualified
BENJAMIN GAVIN Fawkner Park Piranhas 2 Qualified
OSCAR O'SULLIVAN Fawkner Park Piranhas 2 Qualified
ZAC SKINNER Fawkner Park Piranhas 2 Qualified
TOBIE WILLIAMS Fawkner Park Piranhas 2 Qualified
PATRICK NGO Fawkner Park Piranhas 1 Qualified
Lachlan Scarlett Fawkner Park Piranhas 1 Qualified
 
 
Liam Allen Frogs 3 Qualified
Max Cherry Frogs 3 Qualified
Ewan Clowers Frogs 3 Qualified
Ethan Li Frogs 3 Qualified
Prince Pao Frogs 3 Qualified
Tobias Saeed Frogs 3 Qualified
Leon Wang Frogs 3 Qualified
Colby Peters Frogs 2 Qualified
 
 
Zachary Friedland Maccabi Yellow (3) 3 Qualified
Noam Lifszyc Maccabi Yellow (3) 3 Qualified
Jackson Rose Maccabi Yellow (3) 3 Qualified
Tal Butbul Maccabi Yellow (3) 2 Qualified
Gabe Mac Maccabi Yellow (3) 2 Qualified
Noah Taylor Maccabi Yellow (3) 2 Qualified
Levi Teperman Maccabi Yellow (3) 2 Qualified
Max Zimmet Maccabi Yellow (3) 1 Qualified
 
 
DYLAN BULLUSS Solway Cubs 3 Qualified
LEWIS CAMPBELL Solway Cubs 3 Qualified
LEO JAKICIC Solway Cubs 3 Qualified
JOSH KING Solway Cubs 3 Qualified
MATTEO MAXWELL Solway Cubs 3 Qualified
AARAV NARONIKAR Solway Cubs 3 Qualified
DAMON SMITH Solway Cubs 3 Qualified
HARRISON SQUIRE Solway Cubs 3 Qualified
DYLAN TAMAS Solway Cubs 3 Qualified
 
 
Harvey Askew Tigers Aqua 3 Qualified
Spencer Askew Tigers Aqua 3 Qualified
TOM DOLAN Tigers Aqua 3 Qualified
ANGUS FORSYTH Tigers Aqua 3 Qualified
YUVAL LANTSBERG Tigers Aqua 3 Qualified
HUGH STUCKEY Tigers Aqua 3 Qualified
LUCAS LIM Tigers Aqua 2 Qualified
WILLIAM STANFORD Tigers Aqua 2 Qualified
OISIN MEEK Tigers Aqua 1 Qualified
 
 
SAM CARSON Tigers Grey 3 Qualified
THOMAS HAZELL Tigers Grey 3 Qualified
ALBERT NICHOLLS Tigers Grey 3 Qualified
KESHAN SUNDARAM Tigers Grey 3 Qualified
MARTY WHITBOURN Tigers Grey 3 Qualified
ITAI SINGER Tigers Grey 2 Qualified
ANGUS SOMERVILLE Tigers Grey 2 Qualified
Jaxson Taylor Tigers Grey 1 Qualified
 
 
MAVI AHMET Timberwolves Stealers 3 Qualified
QUINN CONDELL Timberwolves Stealers 3 Qualified
PATRICK CONTI Timberwolves Stealers 3 Qualified
HARLEY GARRICK Timberwolves Stealers 3 Qualified
ANDREW LAMEIJN Timberwolves Stealers 3 Qualified
JAKE LAMEIJN Timberwolves Stealers 3 Qualified
OLIVER MANDELETTI Timberwolves Stealers 3 Qualified
CONNOR WICKMAN Timberwolves Stealers 2 Qualified
NATE STRAUSS Timberwolves Stealers 1 Qualified