Qualification as at 18/04/2021
2021Winter Grading U10 Boys - Grading Pool 05
Name Team Played Remaining
 
 
LAWRENCE FORD Hazelwood Park Piranhas 3 Qualified
Henry Schiff Hazelwood Park Piranhas 3 Qualified
SAMUEL SCHOENWAELDER Hazelwood Park Piranhas 3 Qualified
Asher Landau Hazelwood Park Piranhas 2 Qualified
HUDSON SMITH Hazelwood Park Piranhas 2 Qualified
Sasha Stuchbery Hazelwood Park Piranhas 2 Qualified
MICHAEL BARBAYANNIS Hazelwood Park Piranhas 1 Qualified
BENJAMIN GAVIN Hazelwood Park Piranhas 1 Qualified
PATRICK NGO Hazelwood Park Piranhas 1 Qualified
Henry O Hazelwood Park Piranhas 1 Qualified
OSCAR O'SULLIVAN Hazelwood Park Piranhas 1 Qualified
ZAC SKINNER Hazelwood Park Piranhas 1 Qualified
TOBIE WILLIAMS Hazelwood Park Piranhas 1 Qualified
 
 
OLIVER HOFFMAN Maccabi Yellow (1) 2 Qualified
Omer Byron Inbar Maccabi Yellow (1) 2 Qualified
Jonathan Kotler Maccabi Yellow (1) 2 Qualified
Ben Leventer Maccabi Yellow (1) 2 Qualified
Sonny Solewicz Maccabi Yellow (1) 2 Qualified
Samuel Kirshon Maccabi Yellow (1) 1 Qualified
Levi Shulman Maccabi Yellow (1) 1 Qualified
Aiden Wajsman Maccabi Yellow (1) 1 Qualified
 
 
Noah Appel Maccabi Yellow (2) 2 Qualified
Levi Immerman Maccabi Yellow (2) 2 Qualified
Jamie Kark Maccabi Yellow (2) 2 Qualified
NOAH MEYDAN Maccabi Yellow (2) 2 Qualified
Dylan Rose Maccabi Yellow (2) 2 Qualified
Jack Gerber Maccabi Yellow (2) 1 Qualified
Blake Myman Maccabi Yellow (2) 1 Qualified
Toby Norich Maccabi Yellow (2) 1 Qualified
Cody Nowoweiski Maccabi Yellow (2) 1 Qualified
Charlie Pack Maccabi Yellow (2) 0 Qualified
Fill In Maccabi Yellow (2) 0 Qualified
Ai Waj Maccabi Yellow (2) 0 Qualified
Ben Lev Maccabi Yellow (2) 0 Qualified
 
 
JAMES BROWN Scorpions Nettleton 3 Qualified
TOM CULLEY Scorpions Nettleton 3 Qualified
ALEX LIBERTA Scorpions Nettleton 3 Qualified
CHARLIE SCHMIDT Scorpions Nettleton 3 Qualified
OSCAR SMYTH Scorpions Nettleton 3 Qualified
LACHLAN TEOH Scorpions Nettleton 3 Qualified
LOUIE TUDDENHAM Scorpions Nettleton 3 Qualified
HARRISON ZHOU Scorpions Nettleton 3 Qualified
 
 
DANIEL BABBINGTON Solway Colts 3 Qualified
OLIVER BERTONE Solway Colts 3 Qualified
AIDEN HUM Solway Colts 3 Qualified
MAX MARTIN Solway Colts 3 Qualified
BON NGO Solway Colts 3 Qualified
CHARLIE PEARSON Solway Colts 3 Qualified
WILLIAM PENDLEBURY Solway Colts 3 Qualified
ERIC TU Solway Colts 3 Qualified
 
 
ZHIXING VINCENT DU Tigers Blue 3 Qualified
OLIVER GOSS Tigers Blue 3 Qualified
JED HABERFIELD Tigers Blue 3 Qualified
TOM RICHMOND Tigers Blue 3 Qualified
JOSEPH SIMONETTI Tigers Blue 3 Qualified
NICHOLAS WILLEE Tigers Blue 3 Qualified
JOSH YATES Tigers Blue 3 Qualified
JAKE O'KEEFE Tigers Blue 2 Qualified
 
 
HARRY ALLEN Tigers Maroon 3 Qualified
JAMES BARNETT Tigers Maroon 3 Qualified
OLIVER FROST Tigers Maroon 3 Qualified
HARRY MAI Tigers Maroon 3 Qualified
NOAH SIM Tigers Maroon 3 Qualified
RILEY SNOW Tigers Maroon 3 Qualified
HARRY WONG Tigers Maroon 3 Qualified
HUNTER SUTHERLAND Tigers Maroon 2 Qualified
JOHN HOOD Tigers Maroon 0 Qualified
 
 
ATTICUS BALDOCK Tigers Purple 3 Qualified
NICHOLAS CASTINE Tigers Purple 3 Qualified
ANDERSON GRAF Tigers Purple 3 Qualified
HARVEY KOLIBA Tigers Purple 3 Qualified
ZEHAO LIN Tigers Purple 3 Qualified
HARVEY WHEATON Tigers Purple 3 Qualified
IGANTIUS CRAWFORD Tigers Purple 2 Qualified
Ziyan(Daniel) Zhou Tigers Purple 2 Qualified
TYLER THORSEN Tigers Purple 1 Qualified
ZIYAN ZHOU Tigers Purple 1 Qualified