Qualification as at 18/04/2021
2021Winter Grading U10 Boys - Grading Pool 04
Name Team Played Remaining
 
 
Benjamin Franzi Ardrie Park Piranhas 3 Qualified
WILLIAM GIOVANELLI Ardrie Park Piranhas 3 Qualified
NED MACAULEY Ardrie Park Piranhas 3 Qualified
HARRISON STUBBS Ardrie Park Piranhas 3 Qualified
JINGHAO ZHANG Ardrie Park Piranhas 3 Qualified
MARCUS JONES Ardrie Park Piranhas 2 Qualified
Max Bayliss Ardrie Park Piranhas 1 Qualified
WILLIAM HARMER Ardrie Park Piranhas 0 Qualified
ZACH ZIEBELL Ardrie Park Piranhas 0 Qualified
EMILY BEVERIDGE Ardrie Park Piranhas 0 Qualified
OSCAR ZIEBELL Ardrie Park Piranhas 0 Qualified
Sam Btown Ardrie Park Piranhas 0 Qualified
Ben Simpson Ardrie Park Piranhas 0 Qualified
Ben Sinpson Ardrie Park Piranhas 0 Qualified
Jenson Nguyen Ardrie Park Piranhas 0 Qualified
 
 
HAMILTON BADGE Tigers Brown 3 Qualified
OSCAR BREMNER Tigers Brown 3 Qualified
SPENCER GOODE Tigers Brown 3 Qualified
THOMAS HOLDEN Tigers Brown 3 Qualified
SAMUEL MCFARLANE Tigers Brown 3 Qualified
JACK SCHEELE Tigers Brown 3 Qualified
SAMUEL WILLIAMS Tigers Brown 3 Qualified
JASPER YANG Tigers Brown 3 Qualified
 
 
SAMUEL AKKERMAN Tigers Orange 3 Qualified
JAKE ALDER Tigers Orange 3 Qualified
BENJAMIN HOGAN Tigers Orange 3 Qualified
TED TAYLOR Tigers Orange 3 Qualified
BRYAN XIE Tigers Orange 3 Qualified
OLIVER YEO Tigers Orange 3 Qualified
EDWARD YUNGHANNS Tigers Orange 3 Qualified
SULLIVAN MAGUIRE Tigers Orange 2 Qualified
 
 
JOAB BRIGLIA Timberwolves Bullets 3 Qualified
COOPER FOWLER Timberwolves Bullets 3 Qualified
CHARLIE JACKSON Timberwolves Bullets 3 Qualified
JOHN JACKSON Timberwolves Bullets 3 Qualified
WILLIAM MULLER Timberwolves Bullets 3 Qualified
JAMES NICHOLS Timberwolves Bullets 3 Qualified
DANIEL ROBINSON Timberwolves Bullets 3 Qualified
JAMES SCHEGGIA Timberwolves Bullets 3 Qualified
TOM FOWLER Timberwolves Bullets 1 Qualified
 
 
FLYNN AMOS Timberwolves Ramblers 3 Qualified
HARRY BRITTON Timberwolves Ramblers 3 Qualified
FELIX COMPAGNINO Timberwolves Ramblers 3 Qualified
SEBASTAIAN COYLE Timberwolves Ramblers 3 Qualified
DAWOUD EL-KHUB Timberwolves Ramblers 3 Qualified
ALEX HADZIC Timberwolves Ramblers 3 Qualified
AUSTIN IGNATIADIS Timberwolves Ramblers 3 Qualified
COOPER PAYNE Timberwolves Ramblers 3 Qualified
ZAID RAMAHI Timberwolves Ramblers 2 Qualified
 
 
JAMES BEVERIDGE Toorak Piranhas 3 Qualified
NOAH BRUCH Toorak Piranhas 3 Qualified
JACK COADY Toorak Piranhas 3 Qualified
HARDY LIANG Toorak Piranhas 3 Qualified
Liam Walshe Toorak Piranhas 3 Qualified
JETT YONG Toorak Piranhas 3 Qualified
Nicholas Baohn Toorak Piranhas 2 Qualified
LOUIS MULVANY Toorak Piranhas 2 Qualified