Qualification as at 23/11/2019
WEDNESDAY MEN - Section 03
Name Team Played Remaining
 
 
CHRIS KATS '86 BULLS 9 Qualified
MATTHEW McCARTNEY '86 BULLS 9 Qualified
MICHAEL MOXHAM LALOR '86 BULLS 8 Qualified
MARTIN WONG '86 BULLS 8 Qualified
TYLER FORRESTER '86 BULLS 7 1 Remaining
KHAN SHIN '86 BULLS 6 2 Remaining
MICHAEL ZUKIER '86 BULLS 5 3 Remaining
SAM W '86 BULLS 1 Disqualified
 
 
JORDAN BROWN AVERAGE JOE'S 9 Qualified
BAILEY DE BORTOLI AVERAGE JOE'S 9 Qualified
NICK SHARP AVERAGE JOE'S 9 Qualified
RYAN SHARP AVERAGE JOE'S 9 Qualified
ANDREW SHARP AVERAGE JOE'S 8 Qualified
CHRIS BOLD AVERAGE JOE'S 6 2 Remaining
MACKIE DE BORTOLI AVERAGE JOE'S 2 6 Remaining
STEPHEN SHARP AVERAGE JOE'S 2 6 Remaining
 
 
JAMES DOUGLAS DIRE WOLVES 9 Qualified
STEVE HEALY DIRE WOLVES 9 Qualified
ANDREW MYERS DIRE WOLVES 9 Qualified
REUBEN CAINE DIRE WOLVES 8 Qualified
SHAUN LATIMER DIRE WOLVES 7 1 Remaining
STEVE NANCARROW DIRE WOLVES 5 3 Remaining
BEN CLARK DIRE WOLVES 4 4 Remaining
PETER CAINE DIRE WOLVES 2 6 Remaining
BILL MEZZETTI DIRE WOLVES 2 6 Remaining
DANIEL JUNKEER DIRE WOLVES 1 7 Remaining
ALEX TAYLOR DIRE WOLVES 1 7 Remaining
 
 
MICHAEL HOAREAU DOOF CITY 9 Qualified
CHRISTIAN PORETTI DOOF CITY 9 Qualified
MARCUS PORETTI DOOF CITY 9 Qualified
JORDAN MARZIALE DOOF CITY 8 Qualified
LUCAS PORETTI DOOF CITY 8 Qualified
TAS HRONOPOULOS DOOF CITY 7 1 Remaining
JAMES FASANO DOOF CITY 4 4 Remaining
MICHAEL IUDICA DOOF CITY 4 4 Remaining
DANIEL PHILLIPS DOOF CITY 1 7 Remaining
 
 
ANDREW LOIZOU GLENNY MAGIC 9 Qualified
NICHOLAS LOIZOU GLENNY MAGIC 9 Qualified
BILLY LOIZOU GLENNY MAGIC 8 Qualified
ANDREW OBERDORFER GLENNY MAGIC 8 Qualified
BILL PANA GLENNY MAGIC 7 1 Remaining
DARREN ARGAET GLENNY MAGIC 6 2 Remaining
JIM FOURNARAKIS GLENNY MAGIC 6 2 Remaining
MATTHEW FARRUGIA GLENNY MAGIC 2 6 Remaining
TOM POLIZOPOULOS GLENNY MAGIC 2 6 Remaining
 
 
NICK BUSSELL LANDER INVADERS 9 Qualified
CORY LOWE LANDER INVADERS 9 Qualified
JACK LYONS LANDER INVADERS 8 Qualified
JAMES PATRICK LANDER INVADERS 8 Qualified
NICK CHARLES LANDER INVADERS 6 2 Remaining
MITCHELL SOON LANDER INVADERS 6 2 Remaining
ALEX MAXWELL LANDER INVADERS 4 4 Remaining
 
 
JUAN CARLOS COLONIA STAR PLATINUM 2 9 Qualified
CHIRANGA MALWATTA STAR PLATINUM 2 9 Qualified
PRASANGA WETTASINGA STAR PLATINUM 2 9 Qualified
TAHEV AKBARALLY STAR PLATINUM 2 8 Qualified
ARAVINDA SENEVIRATNE STAR PLATINUM 2 8 Qualified
YUSUF ABDULHUSSEIN STAR PLATINUM 2 7 1 Remaining
AMRITH WILSON STAR PLATINUM 2 7 1 Remaining
LUKE TALOR STAR PLATINUM 2 2 6 Remaining