Qualification as at 23/11/2019
WEDNESDAY MEN - Section 02
Name Team Played Remaining
 
 
AARON DUDLEY 7 BOYS 1 CUP 9 Qualified
JACKSON HARDING 7 BOYS 1 CUP 9 Qualified
LACHIE MONCRIEFF 7 BOYS 1 CUP 9 Qualified
CALEB RUDD 7 BOYS 1 CUP 9 Qualified
STEPHEN WIDDOP 7 BOYS 1 CUP 9 Qualified
LACHLAN WALSH 7 BOYS 1 CUP 8 Qualified
JARROD PITTONI 7 BOYS 1 CUP 5 3 Remaining
BAILEY TOPFER 7 BOYS 1 CUP 3 5 Remaining
 
 
JACK DOOLEY BUNGA BUNGA 9 Qualified
KAAN GUDE BUNGA BUNGA 9 Qualified
ALEX LEDDA BUNGA BUNGA 8 Qualified
BEN LEVIN BUNGA BUNGA 8 Qualified
MATTHEW TSOLAKKIS BUNGA BUNGA 6 2 Remaining
LUKE WILLIAMS BUNGA BUNGA 6 2 Remaining
CHRIS MACKIE BUNGA BUNGA 5 3 Remaining
LUKE WARNER BUNGA BUNGA 3 5 Remaining
JEREMY GARAMSZEGI BUNGA BUNGA 2 6 Remaining
KOSTA KAZANTZIDIS BUNGA BUNGA 2 6 Remaining
ELLIOT JENNINGS BUNGA BUNGA 1 7 Remaining
 
 
TOM BOOTS HMW 9 Qualified
HARRY HIGGINS HMW 9 Qualified
HARRISON KELLY HMW 9 Qualified
JOHN KELLY HMW 9 Qualified
TOM LYON HMW 9 Qualified
MITCHELL SMART HMW 8 Qualified
BEN LYON HMW 4 4 Remaining
HARRY REED HMW 4 4 Remaining
 
 
SEUNGKYUM (PAUL) KIM JAYHAWKS 9 Qualified
TOMY KWAN JAYHAWKS 9 Qualified
STEVE OROLOGAS JAYHAWKS 9 Qualified
ADAM LIEW JAYHAWKS 8 Qualified
KEVIN TAING JAYHAWKS 8 Qualified
JOHN KIM JAYHAWKS 7 1 Remaining
ASHAAN PATEL JAYHAWKS 5 3 Remaining
ANSON CHUI JAYHAWKS 3 5 Remaining
 
 
ANDREW ZEENNI LOOSE CANNONS 9 Qualified
CHRISTIAN ACQUARO LOOSE CANNONS 8 Qualified
SHANT ALLEKIAN LOOSE CANNONS 8 Qualified
MICHAEL MIKHAIL LOOSE CANNONS 8 Qualified
LANCE MAY LOOSE CANNONS 6 2 Remaining
RYAN CLAYTON LOOSE CANNONS 5 3 Remaining
ANTHONY ELHAG LOOSE CANNONS 5 3 Remaining
JUSTIN TIPPET LOOSE CANNONS 4 4 Remaining
 
 
RICHARD ELLIS SONICS 23 8 Qualified
JAMES WONG SONICS 23 7 1 Remaining
ROB BLACK SONICS 23 6 2 Remaining
SUNDEEP DHILLON SONICS 23 6 2 Remaining
SCOTT HARRIS SONICS 23 6 2 Remaining
AARON JACKSON SONICS 23 6 2 Remaining
STEPHEN WEALANDS SONICS 23 6 2 Remaining
NICK BULL SONICS 23 5 3 Remaining
LEIGH CREGAN SONICS 23 5 3 Remaining
BENJAMIN ADAIR SONICS 23 4 4 Remaining
ALEX DU PLESSIS SONICS 23 3 5 Remaining
HAYDEN ELLIS SONICS 23 3 5 Remaining
RANA DHILLON SONICS 23 2 6 Remaining
DION STOJSAVLJEVIC SONICS 23 2 6 Remaining
 
 
TOM BEDDISON WADE COUNTY 9 Qualified
FINLAY DODSON WADE COUNTY 9 Qualified
MATTHEW FARAGHER WADE COUNTY 9 Qualified
TOM GAMBLE WADE COUNTY 9 Qualified
JORDAN HAEUSLER WADE COUNTY 9 Qualified
NICK TETTEROO WADE COUNTY 9 Qualified
JAMES PEARMAN WADE COUNTY 8 Qualified