Qualification as at 13/07/2020
S19_20 MONDAY MEN - Section 03
Name Team Played Remaining
 
 
JIM MACKAY ASHY CELTICS 18 Qualified
JEREMY ALLEN ASHY CELTICS 16 Qualified
ADAM LOWNDES ASHY CELTICS 16 Qualified
BEN BARRY ASHY CELTICS 14 Qualified
LUKE ALLEN ASHY CELTICS 13 Qualified
SAM ENGLISH ASHY CELTICS 13 Qualified
HARRY CLYNE ASHY CELTICS 12 Qualified
ANGUS MACKAY ASHY CELTICS 7 1 Remaining
MICHAEL SCHWAB ASHY CELTICS 7 1 Remaining
OSCAR BUCKLEY ASHY CELTICS 4 4 Remaining
MAX CLYNE ASHY CELTICS 4 4 Remaining
FRASER CAMERON ASHY CELTICS 2 Disqualified
 
 
SCOTT JOLLY BLOUSES 18 Qualified
GREG CAPEK BLOUSES 17 Qualified
ROB DIOSI BLOUSES 17 Qualified
PHILLIP GOMIZEL BLOUSES 16 Qualified
GEOFF DOWNES BLOUSES 14 Qualified
MATHEW GOMIZEL BLOUSES 14 Qualified
STUART WALKER BLOUSES 12 Qualified
RICHARD MATTHEWS BLOUSES 11 Qualified
JAY YAU BLOUSES 9 Qualified
MARK PAOLUCCI BLOUSES 8 Qualified
 
 
SEAN BAKER JANITORS 16 Qualified
ELLIOT BUIS JANITORS 16 Qualified
JASON AKERS JANITORS 15 Qualified
JOEL RAWICKI JANITORS 15 Qualified
WILLIAM FINDLAY JANITORS 14 Qualified
MICHAEL SPROULES JANITORS 14 Qualified
KIERAN BAKER JANITORS 5 3 Remaining
MATTHEW JEFFERY JANITORS 5 3 Remaining
CHRIS LIM JANITORS 5 3 Remaining
 
 
KAAN GUDE MAMBA 19 Qualified
KRISHIN AUTAR MAMBA 18 Qualified
GAVIN FERNANDO MAMBA 17 Qualified
JACK DOOLEY MAMBA 16 Qualified
DAVID BROADSTOCK MAMBA 15 Qualified
MICHAEL BIRD MAMBA 14 Qualified
DAN CORBETT MAMBA 14 Qualified
CHRIS TOMLINSON MAMBA 5 3 Remaining
KOSTA KAZANTZIDIS MAMBA 4 4 Remaining
LUKE WILLIAMS MAMBA 2 6 Remaining
 
 
NATHAN PHILLIPS SLOTHS 18 Qualified
ALEX PUCAR SLOTHS 18 Qualified
JAMES HALLETT SLOTHS 17 Qualified
RAY JEWELL SLOTHS 17 Qualified
MICHAEL SMITH SLOTHS 15 Qualified
ISAAC WU SLOTHS 13 Qualified
KURT BRAUNS SLOTHS 11 Qualified
JACK PERTZEL SLOTHS 7 1 Remaining
ARRAN BRADY SLOTHS 3 5 Remaining
 
 
GRIFFIN SIASSIOS SOLWAY SLAMMERS 18 Qualified
JIM EMERSON SOLWAY SLAMMERS 17 Qualified
JACKSON HOLMES SOLWAY SLAMMERS 17 Qualified
ANTHONY WESTMORE SOLWAY SLAMMERS 16 Qualified
JAMES EMMETT SOLWAY SLAMMERS 15 Qualified
ROBERT DAVEY SOLWAY SLAMMERS 14 Qualified
BENNETT HOLMES SOLWAY SLAMMERS 7 1 Remaining
JARROD WILSON WALL SOLWAY SLAMMERS 6 2 Remaining
DECLAN HAMILTON SOLWAY SLAMMERS 5 3 Remaining
DAMIEN WESTMORE SOLWAY SLAMMERS 3 5 Remaining
 
 
SAM STIRLING SOUL BROTHERS 19 Qualified
COREY STONE SOUL BROTHERS 18 Qualified
NICK TETTEROO SOUL BROTHERS 18 Qualified
CHEVY ANDERSEN SOUL BROTHERS 17 Qualified
NATHAN BEAUMONT SOUL BROTHERS 16 Qualified
BENEDICT KAVI SOUL BROTHERS 16 Qualified
NICOLAS MOUHTAROPOULOS SOUL BROTHERS 14 Qualified
EVERT EVKMAN SOUL BROTHERS 13 Qualified
RYAN WILSON SOUL BROTHERS 5 3 Remaining
NICK DJORDJEVIC SOUL BROTHERS 4 4 Remaining