Qualification as at 13/07/2020
S19_20 MONDAY MEN - Section 10
Name Team Played Remaining
 
 
DAVID DORDEVIC GAME OF ZONES 14 Qualified
AARON KNEEBONE GAME OF ZONES 14 Qualified
JOSEPH RAMSDEN GAME OF ZONES 14 Qualified
THOMAS NAUGHTIN GAME OF ZONES 13 Qualified
JOSHUA CLOSE GAME OF ZONES 12 Qualified
MARSHALL NEWMAN GAME OF ZONES 6 Disqualified
JACK BURDEN GAME OF ZONES 3 5 Remaining
 
 
NICK KUPRAIOU LEBRONZO LAKERS 19 Qualified
ALEX PAPADAKIS LEBRONZO LAKERS 19 Qualified
STEVEN KUPRAIOU LEBRONZO LAKERS 17 Qualified
ALEXANDER SIRIOPOULOS LEBRONZO LAKERS 17 Qualified
THAAO SIRIOPOULOS LEBRONZO LAKERS 17 Qualified
VASILIOS KIATOS LEBRONZO LAKERS 16 Qualified
JACOB PAPADAKIS LEBRONZO LAKERS 12 Qualified
WILLIAM RENNIE LEBRONZO LAKERS 12 Qualified
JOHN WALTERS LEBRONZO LAKERS 10 Qualified
ADRIAN PAPAMILTIADES LEBRONZO LAKERS 9 Qualified
 
 
YIANNI BILLIAS NO EYE DEERS 18 Qualified
CRISTIAN MARTINELLI NO EYE DEERS 18 Qualified
DAVID MASCI NO EYE DEERS 18 Qualified
GEORGE BILLIAS NO EYE DEERS 17 Qualified
JOSH DURAND NO EYE DEERS 17 Qualified
AARON GROSS NO EYE DEERS 15 Qualified
MICHAEL SAMIOS NO EYE DEERS 15 Qualified
DEAN MITROPOULOS NO EYE DEERS 12 Qualified
LOCHIE HARDIMAN NO EYE DEERS 7 1 Remaining
DANIEL WEST NO EYE DEERS 7 1 Remaining
MITCH HARDIMAN NO EYE DEERS 6 2 Remaining
NICOLAS SMARRELLI NO EYE DEERS 6 2 Remaining
MARCUS SPYROU NO EYE DEERS 4 4 Remaining
BRETT CRANE NO EYE DEERS 3 5 Remaining
 
 
MATTHEW BARNES SAUCE GODS 18 Qualified
JACK HEYES SAUCE GODS 18 Qualified
HARRY COOPER SAUCE GODS 17 Qualified
RYAN MATTHEWS SAUCE GODS 17 Qualified
ALEX HAY SAUCE GODS 13 Qualified
PATRICK SCHROEDER SAUCE GODS 13 Qualified
SEBASTIAN TABAIN SAUCE GODS 13 Qualified
DARCY CALDER SAUCE GODS 7 1 Remaining
CHARLIE GEASON SAUCE GODS 2 6 Remaining
CHARLIE INGHAM SAUCE GODS 1 7 Remaining
 
 
CHRIS KRIARIS SHOHUKU HIGH 18 Qualified
DEEPAN SHETH SHOHUKU HIGH 18 Qualified
MARK GREBLER SHOHUKU HIGH 17 Qualified
BEN FOWLER SHOHUKU HIGH 13 Qualified
MAT CHEUNG SHOHUKU HIGH 12 Qualified
LACHLAN KENT SHOHUKU HIGH 12 Qualified
NATHAN MOKA SHOHUKU HIGH 12 Qualified
MIGUEL GOMES SHOHUKU HIGH 6 2 Remaining
EMMANUEL LE SHOHUKU HIGH 6 2 Remaining
KYLE CLARKSON SHOHUKU HIGH 3 5 Remaining
RAPHAEL ELISHA SHOHUKU HIGH 3 5 Remaining
ROBERT MASKELL SHOHUKU HIGH 3 5 Remaining
JARED REES SHOHUKU HIGH 2 6 Remaining
JOSEPH DALI SHOHUKU HIGH 1 Disqualified
HARRISON REILLY SHOHUKU HIGH 1 7 Remaining
 
 
CHARLES DAWE SKOC WHITE 19 Qualified
DAMIAN REDENBACH SKOC WHITE 19 Qualified
LACHLAN WEBB SKOC WHITE 19 Qualified
LIAM CULLINAN SKOC WHITE 18 Qualified
BRAYDEN KENNY SKOC WHITE 17 Qualified
STEPHEN O'GORMAN SKOC WHITE 17 Qualified
TOMMY PARKES SKOC WHITE 17 Qualified
DAVE O'GORMAN SKOC WHITE 4 4 Remaining
 
 
BRENDAN WHITE WHITE MAMBAS 18 Qualified
MATT WHITE WHITE MAMBAS 18 Qualified
MICHAEL MA WHITE MAMBAS 17 Qualified
MATT WALKER WHITE MAMBAS 15 Qualified
JOSHUA WARMAN WHITE MAMBAS 15 Qualified
TRAVIS ADAMS WHITE MAMBAS 14 Qualified
THOMAS WING WHITE MAMBAS 14 Qualified